Ваши дела - уметност без граници

Страна 2 of 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by Кидман on Вто Сеп 21 2010, 16:55

Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by zbunet on Вто Сеп 21 2010, 16:58

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by the nurse on Вто Сеп 21 2010, 18:38

backa se klanja 10 ЗБУНЕТ Е НАШ!НИЕ СМЕ ,,ЗБУНЕТИ,,! guska
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by Александра on Вто Сеп 21 2010, 19:34

hot nurse напиша: backa se klanja 10 ЗБУНЕТ Е НАШ!НИЕ СМЕ ,,ЗБУНЕТИ,,! guska

Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by Кидман on Саб Сеп 25 2010, 14:26

томови ли се томови

Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by the nurse on Саб Сеп 25 2010, 16:27

Ах,таа Тања... guska backa vrv ЗБУУУУУУНЕЕЕТ!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by keti on Саб Сеп 25 2010, 20:33

Браво Збунет...Објавуваш побрзо отколку што можеме да те следиме...Во секој случај убаво е да се дознае тоа што мора да се знае...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by Кидман on Нед Сеп 26 2010, 13:33

Така едноставно...
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by the nurse on Нед Сеп 26 2010, 13:43

Ууух! Ова е многу,премногу!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by keti on Нед Сеп 26 2010, 18:34

Збунет ...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by zbunet on Пон Сеп 27 2010, 00:20

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by Александра on Пет Окт 08 2010, 22:30Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by zbunet on Пет Окт 08 2010, 22:48

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by the nurse on Саб Окт 09 2010, 09:10

se klanjaНема што ,пак ќе речам за се те бива! ognomet backa
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by Кидман on Саб Окт 09 2010, 09:12

Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by keti on Вто Окт 12 2010, 12:15

Музиката е навистина збунета - електронска музика спакувана во омот со македонски градинарски производи...Во секој случај е наш македонски производ и навистина многу релаксира... bravo guska guska guska
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by zbunet on Саб Окт 16 2010, 14:37

Blagodaram

Zbirkive gi smetam kako kuferi, sto znaci si gi pakuvam kuferite
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by Кидман on Саб Окт 16 2010, 14:38

журка? журка? некој спомна журка?
првин ќе имаме поетско читање,
после ќе слушаме музика, ќе се испијаниме ко дрва дрвени
и ќе си викаме - Јас тебе многу те поштовам... хик
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by Кидман on Саб Окт 16 2010, 14:39

zbunet напиша: Blagodaram

Zbirkive gi smetam kako kuferi, sto znaci si gi pakuvam kuferite


Кај ќе одиш?
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот