Ваши дела - уметност без граници

Страна 6 of 40 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by keti on Саб Мар 19 2011, 22:25

Кога ќе создадеш совршена електронска музика користејќи звуци од природата, звуци од гитара и виолина и гласови од опера...можеби и ќе се предомисли за предлогот... kez
Сепак се' подобра и подобра ти е музиката која што ја создаваш.Само, внеси малку повеќе поезија во звукот... trepka
guska guska guska
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by zbunet on Пон Мар 21 2011, 12:28

guska guska guska
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by zbunet on Чет Мар 24 2011, 20:59

guska sampanj sirena vinozito se klanja 10 ognomet
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by the nurse on Чет Мар 24 2011, 22:19

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by keti on Пет Мар 25 2011, 23:28

fala guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by keti on Пон Апр 18 2011, 13:37

[url]
Art - my Works Slideshow: Keti’s trip to Kičevo (near Gostivar), Republic of Macedonia was created by TripAdvisor. See another Gostivar slideshow. Take your travel photos and make a slideshow for free.
[/url]
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by zbunet on Пон Апр 18 2011, 14:51

guska palce vinozito se klanja 10
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by keti on Пон Апр 18 2011, 18:14

Покрај тебе Збунет ќе научам се' за компјутерите...Морам да признаам дека и ова видео го поставив на форумот со твоја помош...Благодарам на помошта...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

„ГОЛЕМИОТ ДЕН“

Пишување by keti on Чет Апр 21 2011, 09:00

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by zbunet on Чет Апр 21 2011, 10:02

vinozito bravo guska
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by the nurse on Чет Апр 21 2011, 10:55

Прекрасно,Кети! 10
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by keti on Пет Апр 22 2011, 11:01

fala guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by Александра on Пет Апр 22 2011, 14:58

keti напиша:


нерви, прецизност и бујна (велигденска) фантазија
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Prva impresija - elektronika

Пишување by zbunet on Вто Мај 03 2011, 23:38

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by the nurse on Вто Мај 03 2011, 23:55

wow vinozito palce
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by keti on Сре Мај 04 2011, 08:41

Прва инпресија ...и...полн погодок... wow
Не ми е јасно само кога имаш време Збунет сето ова да го постигнеш trepka guska ognomet
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by zbunet on Сре Мај 04 2011, 10:00

fala guska
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by Тото on Сре Мај 04 2011, 22:33

avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by zbunet on Сре Мај 04 2011, 22:54

kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Тоа сум јас - електроника

Пишување by zbunet on Чет Мај 05 2011, 20:31

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЦЕЛТА ПОСТОИ ЗА ДА ЈА ИСПОЛНИШ - АФОРИЗМИ

Пишување by zbunet on Чет Мај 05 2011, 20:49

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by the nurse on Чет Мај 05 2011, 22:22

wow kez guska
,,Целта постои за да ја исполниш,, palce
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како сакаш - електроника

Пишување by zbunet on Пет Мај 06 2011, 00:53

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by keti on Пет Мај 06 2011, 01:27

ognomet vinozito palce zaljub guska
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ваши дела - уметност без граници

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 40 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот