Шо му фали ?

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet on Чет Aвг 18 2011, 00:33

Romanticna poezija i muzika odat gore, no sto odi dole? zbunet
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by keti on Чет Aвг 18 2011, 08:09

Ништо не му фали...супер си е тој... kez guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet on Вто Сеп 06 2011, 00:18

Колку повеќе жени си имал, толку побрзо ќе ти здосадат и ќе почнеш да сакаш и машки kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by Кидман on Вто Сеп 06 2011, 01:09

abe vazno da ima druzba
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet on Пет Сеп 23 2011, 11:02

Не постои поголем машки страв од каков ќе се покаже од како таа ќе реши да му се подаде kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by the nurse on Пет Сеп 23 2011, 18:27

Смешно,но и храбро да се признае smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet on Сре Окт 19 2011, 18:44

Стари рани знаат да болат кога се менува времето. А што е со љубовните рани? misli
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by the nurse on Сре Окт 19 2011, 18:58

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by Тото on Пет Окт 21 2011, 01:13

Што и фали?

И јас истото ја прашувам: „Што ти фали ма (?) кога ме имаш мене?“. А таа ме погледнува како да ми фали даска. ... и бла,бла, бла..

Доста фалење, ај на спиење
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet on Саб Окт 22 2011, 12:12

Greskata kaj Romeo bese oti ne bese Rambo kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by Кидман on Пет Окт 28 2011, 21:39

Ме кара дека не сум била умна
е ја му велам, кој си вика, за себе си вика
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet on Нед Фед 05 2012, 00:05

Некој бара една за да ги заборави другите, а некој бара други за да ја заборави едната kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by Кидман on Нед Фед 05 2012, 15:20

охохооооо множина
машала!!!
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet on Нед Фед 05 2012, 18:13

Vo mnozina se naoga sredina kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by Кидман on Нед Фед 05 2012, 20:03

ako cedo, ako
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

а и башка...

Пишување by Кидман on Нед Фед 05 2012, 20:10

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet on Нед Фед 05 2012, 21:01

Mislam deka se predimenziniraat tie raboti zatoa sto sekoj e prolazen vo segasni uslovi na sirok izbor bez ogranicuvanja smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by Кидман on Нед Фед 05 2012, 22:02

ma kakvi
toa se univerzalni vistini
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet on Саб Мар 10 2012, 17:23

Каков однос сте имале такво ќе биде и паметењето smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by Александра on Саб Мар 10 2012, 23:50

месо и играчки
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by Александра on Сре Мар 14 2012, 00:46

му фали истото што и мене ми фали во неговите очи - тоа што сум била.
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by keti on Сре Мар 14 2012, 01:11

Има нешто и во тоа што го велиш...dalas2no... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet on Сре Мар 14 2012, 02:25

pisi Чек ја ова, многу изнакажавте zakacko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by keti on Пет Мар 30 2012, 13:31

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet on Саб Ное 03 2012, 15:15

Додека беше, е’ беше, ама после за него веќе немаше smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо му фали ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот