Типови на погледи

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by zbunet on Пон Сеп 06 2010, 15:34

Одма вртат поглед коа ќе се суочат со мојот , посебно женски мумлајќи под брада „ Сељак“

Abe gi svlacam odma so pogled, ne za drugo, ladno im e

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by the nurse on Пон Сеп 06 2010, 22:09

Za mene vikaat deka imam strasen pogled,sto gi tera da begaat od mene

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by zbunet on Пон Сеп 06 2010, 22:12

И по мене викаат

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Александра on Чет Сеп 09 2010, 15:26

тешко ми е да се сетам каков му беше типот на погледот

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Кидман on Пет Сеп 10 2010, 13:01


Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Кидман on Пет Сеп 10 2010, 13:02

dalas2no напиша:тешко ми е да се сетам каков му беше типот на погледот


на кого?
на Алцхајмер ли?


Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Кидман on Нед Сеп 26 2010, 22:38

Севкупно има 11 членови он-лајн :: 2 Регистрирани, 0 Скриени и 9 Гости :: 1 Bot
Последен пат кога член беше он-лајн е 18 на Пет 27 Ное - 23:09

Регистрирани членови: dalas2no, Кидман


типови на погледи??? - ЉУБОПИТНИ

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Александра on Нед Сеп 26 2010, 23:22

поздрав за они кои „гледаат“

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Кидман on Нед Сеп 26 2010, 23:38

и од мене еден гоооолем поздрав

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Ај излези ако смееш!

Пишување by trpe on Нед Окт 03 2010, 15:28


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Поглед: Гледам и се чудим

Пишување by trpe on Нед Окт 03 2010, 15:40


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Срамежлив поглед

Пишување by trpe on Нед Окт 03 2010, 15:56


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Поспан поглед

Пишување by trpe on Нед Окт 03 2010, 16:19


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Тото on Нед Окт 03 2010, 20:14

Како ќе ја фаќаш, така ќе те гледа.
Струк или кук? Нема дилема


Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by the nurse on Нед Окт 03 2010, 21:27

Затоа не може да го прежали овој десно

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кој може да му одолее?

Пишување by trpe on Пон Окт 04 2010, 20:37


trpe


Вратете се на почетокот Go down

А на ова?

Пишување by trpe on Пон Окт 04 2010, 20:42


trpe


Вратете се на почетокот Go down

ах како ме гледа

Пишување by Кидман on Сре Ное 03 2010, 12:53


Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Александра on Саб Ное 06 2010, 21:04


Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Александра on Пет Ное 12 2010, 01:53


Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by keti on Пет Ное 12 2010, 09:43


keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by zbunet on Саб Јан 29 2011, 20:32


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Александра on Сре Фед 16 2011, 23:54

жените претпочитаат поглед на море titanik
мажите, поглед на деколте ona trca

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by the nurse on Чет Фед 17 2011, 10:42

Бегај од оној, што избегнува да те гледа во очи.

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by doc holliday on Чет Фед 17 2011, 18:37

Ma fati go omazi se za nego,upropasti go skroz - on na tebe!

doc holliday


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот