Типови на погледи

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Типови на погледи

Пишување by zbunet on Вто Aвг 31 2010, 11:46

Најчест поглед е “ КТЕ “
Па има “ СЕ“

И “ ДТЕ “
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Кидман on Вто Aвг 31 2010, 11:55

- ова е погледот кој железни врати отвара
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by zbunet on Вто Aвг 31 2010, 11:58

Оти го предизвикува поглед
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by the nurse on Сре Сеп 01 2010, 10:08

Обично според погледот многу добро можам да откријам што мисли некој за мене,дури и кога е прв поглед.Тој кажува најмногу! trepka
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by alisa on Саб Сеп 04 2010, 08:59

Ова баш и не е за тука ама морав некаде да го ставам. Може да се нарече „Исплашен поглед“


avatar
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Александра on Саб Сеп 04 2010, 09:31

lol! alisa, klipot ti e bas horor pale
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Александра on Саб Сеп 04 2010, 10:33

поради темата ги проучив doktor погледите на аватарите наши и заклучив дека мојот е нај„гаден“ help
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Александра on Саб Сеп 04 2010, 10:55

Но! ne ...

бидејќи сите други (освен Хоти со милните очиња, чиј поглед вели „Ајде да си играме“

trepka ) гледаат некаде другаде - шест аватари гледат настрана, и тоа нанадвор; еден со спуштен поглед, еден со кренат поглед навнатре (кон коментарите) - не може да се каже со сигурност што би кажале погледите на останатите членови kez

пардон, Кери е исто така опулена како мене - директен обвинувачки ај-контакт, backa
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by the nurse on Саб Сеп 04 2010, 10:57

Зошто,,гаден,, баш е директен,сите други или гледаат на страна(тоа нешто кажува)или кријат поглед.Јас па ,поглед ,,преко рамена,,се нешто ...кој од кој kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by the nurse on Саб Сеп 04 2010, 11:00

flowerАјде во исто, време исто мислење(ми се слушна музиката од ,,Зона на самракот,,) ...и тоа нешто кажува flower
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Александра on Саб Сеп 04 2010, 11:10

kez guska

се`си има значење flower

како и да е, ти си апсолутна Мис Шарм, а и оваа твојата глумица, мислам е ќерка на Голди Хон, ми е една од најсимпатичните на сите времиња
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by the nurse on Саб Сеп 04 2010, 11:48

fala guska Ја стаив затоа што некои ми имаат кажано дека ,,наликувам,, на неа,а иначе ја сакав баш оваа слика поради погледот кој повикува на ,, играње,,како си ме прочитала ! backaИ затоа што овде сме пред се поради забава!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Александра on Саб Сеп 04 2010, 11:56

pred se densanje
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Кидман on Саб Сеп 04 2010, 12:22

цурици... кај ви е кафето
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Кидман on Саб Сеп 04 2010, 12:23

Кери има поглед - ,,кад би погледи убијали ми би веч давно били мртви,,
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Кидман on Саб Сеп 04 2010, 12:24

Хоти има поглед - catch me if you can!
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by the nurse on Саб Сеп 04 2010, 12:28

paga smea Да бидам озбилна,јас сум уствари на работа 12ч. и одвреме-навреме ѕиркам тука... flower
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Александра on Саб Сеп 04 2010, 12:36

Кидман напиша:цурици... кај ви е кафетовиди, навистина, дрн-дрн, сме го испиле,

еве и за тебе trepka (поглед: повели кафенце)

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Кидман on Саб Сеп 04 2010, 12:39

од Далас погледот вели - гггррр... гррр.... шо сум лоша
а не е, и симпатија ми е одувек и мислам дека треба да потпишеме петиција да си го смени аватарот
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Кидман on Саб Сеп 04 2010, 12:41

од Трпе погледот - јас сум фраер и пол и вртам женски на малото прсте
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Кидман on Саб Сеп 04 2010, 12:42

од збунет?????????? кој аватар да му го коментираме - ги менува ко чорапите
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Кидман on Саб Сеп 04 2010, 12:43

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Кидман on Саб Сеп 04 2010, 12:44

овде горе гледате слика? (или само кај мене не се појавува?)
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Александра on Саб Сеп 04 2010, 12:51

аааа не, ако е аватарот ! знаеш, како оние портите на кои стои плочка „Пас уједа!“ а кучето не само што не „уједа“, туку и го нема kez
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Кидман on Саб Сеп 04 2010, 12:53

е баш ти е таков погледот
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на погледи

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот