Сексологически хумор

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Сексологически хумор

Пишување by the nurse on Пет Ное 18 2011, 16:25

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексологически хумор

Пишување by trpe on Чет Дек 01 2011, 14:28

Влага Трпе во аптека и прашува:
- Имате ли кондоми со вкус на цреша?
Аптекарката му одговара:
- Немаме.
- А имате ли со вкус на јагода?
- Немаме.
- А со вкус на портокал?
- Ни такви немаме.
Во тој момент се умешал дедото што чекал ред:
- Синко, ти ќе ебеш или ќе правиш компот?
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексологически хумор

Пишување by trpe on Сре Дек 07 2011, 13:12

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексологически хумор

Пишување by trpe on Сре Дек 07 2011, 13:54

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексологически хумор

Пишување by zbunet on Нед Дек 18 2011, 11:24

Plava - dava. I crna dava, ama nema rima kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексологически хумор

Пишување by the nurse on Нед Дек 18 2011, 12:08

Bice rima,kad dogje plima gnjurec
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексологически хумор

Пишување by zbunet on Саб Фед 04 2012, 23:33

Spored najnovi istrazuvanja ustanoveno e deka " Vijagra " im pomaga i na onie koi patat od polovina kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексологически хумор

Пишување by trpe on Сре Фед 15 2012, 12:51

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексологически хумор

Пишување by zbunet on Пон Мај 21 2012, 19:44

Социјализацијата не значи шфалерај, но шфалерајот значи социјализација kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексологически хумор

Пишување by the nurse on Вто Мај 22 2012, 17:40

Ако нема служба,има дружба densanje
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексологически хумор

Пишување by trpe on Пон Jул 23 2012, 09:18


avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексологически хумор

Пишување by keti on Вто Jул 24 2012, 04:59

kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексологически хумор

Пишување by the nurse on Пет Aвг 24 2012, 12:38

Постојат 4 врсти на секс и тоа:
1. Комична - имаш со што а немаш со кој!
2. Трагична - имаш со кој, а немаш со што!
3. Социјална - имаш со што, имаш со кој, а немаш каде!
4. Филозофска - имаш со што, имаш со кој, имаш и каде, но Зошто???
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексологически хумор

Пишување by the nurse on Чет Aвг 30 2012, 08:22

Типолошка определба на жена во кревет...
Ветеринарка: Дај ми го, бику мој, дај ми го...
Учителка: Да...така..многу добро...правилно...одлично!
Навивачка: Издржи...ајде...уште
Неинформирана: Што е тоа?...Зошто?...Што правиш?
Оптимистка: Да...да...даааа...
Песимистка: Не...не...нееее...
Верничка: О боже мој...о боже мој...
Учителка по англиски: Ohhh,yes...ohhh,God...
Видовита: Осеќам дека доаѓа...блиску е...еве го...умпфгррр!!!
Уплашена: Леле што ми прави...леле што ми прави
Математичарка: Повтори...повтори...
Невина: Аааааа...ме болиииии..аааа
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексологически хумор

Пишување by keti on Вто Ное 27 2012, 23:39

Јас пак Јас ... Ко да нема други ко Јас! ... jazik
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексологически хумор

Пишување by zbunet on Сре Мај 01 2013, 10:18

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексологически хумор

Пишување by the nurse on Саб Мај 18 2013, 14:54

Блажо се вратил касно дома, се соблекол, легнал со жена му Мара и почнал да ја фаќа:
- Драги, извини ама неможам сега, ми се спие, изморена сум.
- Аман бе, што ви е на сите денес, како да сте се догoвориле сите..
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексологически хумор

Пишување by the nurse on Саб Мај 18 2013, 14:57

Синот се жали на таткому...
А бе тато онаа мојата ни се тера ни се воде ич не ме слуша само инат ми води..
Слушај сега ке ја грабнеш ке и ги соблечеш гаќите и бам бам бам по газот ќе ја исплескаш
Е тука е проблемот бе тато штом и ги соблечам гаќите одма ми мине тоа нервозата
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексологически хумор

Пишување by the nurse on Чет Jул 18 2013, 14:01

 Dedo, znaes li zasto kude nas stalno pada natalitet!
 E kako nema da pada be sinko, sve ste okrenale naopacke:Dole lizete a gore ga turate!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексологически хумор

Пишување by the nurse on Сре Aвг 14 2013, 17:45

За време на секс.
Она: 
-Само не во мене! 
Тој: 
-А во кого?iznenad 
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексологически хумор

Пишување by the nurse on Вто Окт 08 2013, 16:21

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексологически хумор

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот