Караници и тепаници

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet on Пет Дек 03 2010, 23:43

Кавгата заради страв од загуба, може да ја предизвика загубата.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by the nurse on Саб Дек 04 2010, 00:15

Јас ниту се карам ,ниту се тепам...не сум за овде smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by Александра on Саб Дек 04 2010, 13:02

не ме бидува за тепаници, а ни за караници.
по караниците, дури и да успеам да докажам дека сум во право, се чувствувам како претепана tazen
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet on Пет Дек 17 2010, 12:01

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by the nurse on Вто Дек 21 2010, 18:05

КАКО АМЕРИКА ЌЕ ОСТАНЕШЕ "НЕОТКРИЕНА"
Единствена причина зошто Кристофер Колумбо можел да ја открие Америка е дека: не бил ЖЕНЕТ! Да бил оженет, Колумбо ќе требал да се справи со следново:
- А зошто мора баш ти да одиш?

- А зошто не пратат некој друг? Што си ти?

- Тебе се ти е тркалезно! Дали си ти глуп или луд?

- Уште моите не ги знаеш а ти би да откриеш нов свет!

- Што криеш? Не ни знаеш каде одиш!

- А што, на брод само машки ќе бидете? Ма немој!

- А зошто не можам и јас да дојдам, ако си ти шеф таму? Мене никогаш не ме земаш на патувања!

- Стоко, не знаеш веќе што да измислиш само дома да не си!

- Ако излезеш од врата јас си одам кај мајка ми!

- А која е таа Марија? Што сака она? Девојче а? Цркни... педофил еден!

- Сè си испланирал, бесрамник! Си се договорил со тие курвите индијански.

- Не можеш мене да ме измамиш!

- Што? Кралицата ќе го продаде својот накит за ти да можеш да патуваш? Што мислиш дека јас сум глупача? Што има меѓу тебе и таа старката?

- Не ти давам никаде да одиш! Секогаш нешто смислуваш само за да ме оставиш сама!

- Ништо нема да се случи ако светот и понатаму е рамен.- Немој да се облекуваш, затоа што ти НЕ ОДИШ!!!

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by trpe on Вто Дек 21 2010, 18:26

Какви се такви се, сепак требал да се ожени
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet on Вто Дек 21 2010, 23:34

Караницата има и добра страна заради тоа што последователно ќе не’ натера да бидеме повнимателни еден кон друг, заради опасноста од несакани последици. Но, ако почнат подсмевања во лице или зад грб, несреќата е неизбежна.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by Александра on Саб Дек 25 2010, 23:48

караницата е доказ дека барем на едниот не му е сеедно kula
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet on Вто Јан 11 2011, 21:47

Сега прочитав дека идно време од “ Те сакам “ било “ Мрш у пичку матер! “ affraid

Значи минато време би било “ У, ама би и’ го бапнал на оваа “ iznenad
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by Кидман on Вто Јан 11 2011, 23:49

zbunet напиша:Сега прочитав дека идно време од “ Те сакам “ било “ Мрш у пичку матер! “ affraid

Значи минато време би било “ У, ама би и’ го бапнал на оваа “hhahahhahaha
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet on Нед Фед 20 2011, 20:11

Трет си, значи и’ се мешаш во мислите додека е со вториот.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by Кидман on Пет Мар 11 2011, 20:30

- Ти, ваква таква онаква,
- Ај душиче доста, ме пукна, ај кажи дали ме сакаш
- Не кажувам!
- Ај...ај...ај... јас тебе те сакам многу, а ти????????
- хм.... (со половина уста) Те сакам, ама не заслужуваш
- ама тоа сонце мое не е по заслуга, хехе...

(Далас, арно ли му реков?)
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by Александра on Саб Мар 12 2011, 14:40

lol! Кидман, дури ни јас не би можела поарно
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by Кидман on Пон Мар 14 2011, 20:52

If a woman says she hates you - it means she love you, but you're an asshole
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by Александра on Сре Мар 16 2011, 01:11

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet on Чет Мај 19 2011, 14:19

Нема подобра утеха и поддршка сем да ти го притисне твоето уплакано лице на нејзините гради. kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by the nurse on Чет Мај 19 2011, 14:41

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet on Чет Мај 19 2011, 15:40

Па прво нешто што запознава бебето, што е? kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by the nurse on Чет Мај 19 2011, 17:18

Внатрешноста на матката kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet on Чет Мај 19 2011, 18:49

Otkoa ke izleze smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by the nurse on Чет Мај 19 2011, 21:38


Веднаш му светнуваат smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet on Чет Мај 26 2011, 13:55

Lesno im e na onie koi imaat losi zeni, bez griza na sovest gi izneveruvaat kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by the nurse on Саб Јун 11 2011, 12:47

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet on Нед Јун 19 2011, 12:25

Ako pogresno te razbere bar ke znaes kade i' e pametot kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by the nurse on Нед Јун 19 2011, 13:49

Ако никогаш не болело...никогаш и не било љубов smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот