Караници и тепаници

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by Александра on Вто Сеп 14 2010, 23:18

се заканувам дека ќе ги викнам моите на ручек ако . . . perverzna

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet on Вто Сеп 14 2010, 23:23

Garant ke popusti

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by the nurse on Вто Сеп 14 2010, 23:29

Ха,ха ние ја имаме само мајка ми,а таа доаѓа без прашање.Кога бевме на одмор ни расчитувала,као ми помага.Да ми беше свекрва, гарант ќе се искаравме...Вака маж ми си е навикнат,само ни вели прајте си слободно муабет , јас отидов да си легнам. kez

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet on Вто Сеп 14 2010, 23:30

Koa ke dojde baba mi ja stojam stav mirno i samo ocite mi mrdaat

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by trpe on Пет Сеп 17 2010, 21:12

Не и зборувам на жена ми веќе година и пол. Не сакам да ја прекинувам.

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet on Нед Сеп 19 2010, 00:01

Ако упатиш критика на партнерот има иста тежина како да си го запалил знамето.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by Кидман on Нед Сеп 19 2010, 01:32

не баш!
за знамето ќе имаш караница, за критиката - тепаница

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet on Вто Сеп 28 2010, 09:59

Ако те види некој што не треба, со некоја која не треба, ќе те најде тоа што не треба.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by alisa on Вто Сеп 28 2010, 10:05

zbunet напиша:Ако те види некој што не треба, со некоја која не треба, ќе те најде тоа што не треба.

Да не грешиш малку, сепак мислам дека ќе те (го) најде она што треба

alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet on Вто Сеп 28 2010, 10:18

Па сите три ситуации не требаат kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by alisa on Вто Сеп 28 2010, 10:27

Што не треба, да те видат? А ако не те видат, тогаш се е во ред?

alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet on Вто Сеп 28 2010, 10:30

Сите три, ало ? Има некој таму ? bounce

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by alisa on Вто Сеп 28 2010, 10:31

Да има, а кај тебе?

alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet on Вто Сеп 28 2010, 10:32

Сам сум, не сум со сите kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by alisa on Вто Сеп 28 2010, 10:34

Па и ние сме тука trepka

alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet on Сре Сеп 29 2010, 12:03

Кога е лоша, секогаш ја смирувам со топол збор, трпение и разбирање кое велкодушно извира од мене и она после се кае и сака да си ја удри главата од ѕид оти била таква, ама јас пак сум тука да ја утешам во ама баш секој момент.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by the nurse on Сре Сеп 29 2010, 12:33

Алал да и е на таа што те родила и блазе си и на таа што те има flower

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by Кидман on Сре Сеп 29 2010, 12:42

zbunet напиша:Кога е лоша, секогаш ја смирувам со топол збор, трпение и разбирање кое велкодушно извира од мене и она после се кае и сака да си ја удри главата од ѕид оти била таква, ама јас пак сум тука да ја утешам во ама баш секој момент.


Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by Кидман on Сре Сеп 29 2010, 12:44


Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by Кидман on Нед Окт 03 2010, 13:15
Tuge postoje Hoti..... da bi..... ???????

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet on Нед Окт 03 2010, 13:46


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by Тото on Нед Окт 03 2010, 14:11


Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet on Пет Окт 15 2010, 10:53

Ако вината за караницата е нејзина, тоа значи дека ќе се смирите само ако на себе да ја прифатиш вината.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by Кидман on Пет Окт 15 2010, 11:06

може кај вас е така
кај нас на пример, никогаш до сега вината за караница не била моја, па затоа не можам да кажам со сигурност дали ова погоре напишаново е точно или погрешно


Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by zbunet on Сре Дек 01 2010, 20:02

Еве како влијае цигарата на жената
_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Караници и тепаници

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот