Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Страна 1 of 29 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next

Go down

Poveleta pa kazete sto sakate

Пишување by ?????? on Пет Сеп 04 2009, 16:56

Na ovaa tema mozete da kazete sto si sakate
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Нед Сеп 06 2009, 15:32

Ми се прави она што го правев ноќеска
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра on Пон Сеп 07 2009, 18:20

sekogas posledna doznavam
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Вто Сеп 08 2009, 21:39

Дали да го правам она што не го правев минатата ноќ ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра on Чет Сеп 10 2009, 16:21

Да повелам и да кажам што сакам?
Било што?
Немој после пишман да биде, демек има-нема ова-она

Сакам една вотка пресечена со сок од ананас.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра on Пет Сеп 11 2009, 18:33

сакам да бидам ладнокрвна
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Пон Сеп 14 2009, 01:52

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? on Вто Сеп 15 2009, 16:12

Statistics

Нашите членови се испратиле точно 666 мислења


sakam da kazam, brrrr......

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Сре Сеп 16 2009, 19:21

Кај ги крие црногорец парите ?

Под лопата.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра on Пон Сеп 21 2009, 10:11

vtoro lice ednina
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Пон Сеп 21 2009, 11:54

Copi - Paste and you will be young forever :хаха:
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? on Пон Сеп 21 2009, 12:06

ја сакам мојата трансформација во второ лице еднина

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра on Пон Сеп 21 2009, 12:08

dalas2no напиша:vtoro lice ednina

Кери Бредшо напиша:ја сакам мојата трансформација во второ лице еднина

:смешка:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра on Пон Сеп 21 2009, 12:18

сепак, сакам вотка со ... ананас ... без цевче
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Вто Сеп 29 2009, 22:32

...se razbravme vazno
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Вто Сеп 29 2009, 22:34

...O' ljubov moja
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра on Вто Сеп 29 2009, 23:38

nisto, samo ke si posedam na masata vo agolot, ako moze
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Вто Сеп 29 2009, 23:51

...eve nie ke ti pevame
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? on Сре Сеп 30 2009, 13:20

morase i ova li da me snajde

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? on Чет Окт 01 2009, 00:10

a moze da vikam

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра on Чет Окт 01 2009, 00:50

sakam da kazam, toa e samo glupava pesnicka
i site slicnosti so vistinski licnosti se cista slucajnost

:хауг:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? on Чет Окт 01 2009, 01:12

sakam da kazam........izgorev od temperatura :(

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? on Чет Окт 01 2009, 02:29

Што ќе си посееш, тоа ќе си ожнееш

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра on Чет Окт 01 2009, 11:26

sakam da si sedam `na kompjuter`, no moram da moram da skoknam vo kalakurnicata na `realnosta` :калимеро:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 29 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот