Пред и потоа

Страна 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман on Чет Јан 07 2010, 19:51

пред тоа имате право на сон, право на гледање филм со дигнати нозе на табуретка, право на кафе со другарките кога ќе ви се ќејфне,
после - не!
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман on Чет Јан 07 2010, 19:52

пред тоа можеш да шеташ по цели ноќи, никој не те прашува кај си била
после - и дење да те нема 1 час, одма ќе се крене паника каде си!
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by trpe on Пет Јан 08 2010, 13:18

А што тоа
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Вто Јан 12 2010, 16:46

Pred brak nikoja ne me zabelezuvase...
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by trpe on Сре Јан 13 2010, 22:25

zbunet напиша:Дали се помагате се некакви средства или предмети за време на ...


Понекојпат кога се качуваме по скали ја туркам одзади за да се качи побргу
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by trpe on Пет Јан 15 2010, 23:31

За првата не коментирам, ама втората двојат дупли тенџериња,сервиси и др. и маки мачат додека да смислат како да ги сменат некаде
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by trpe on Пон Јан 18 2010, 12:59

Брак е врска каде една особа е секогаш во право, а другата е маж.
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман on Пон Јан 18 2010, 13:47


eeeee..... стомак ме заболе од смеење......хахахахахаха бе Трпе....
и` го читам на колешката на работа, а таа ми вика, ова гарант маж го пишува
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Пон Јан 18 2010, 13:59

...e da, kaj da potpisam deka ova e vistina
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман on Пон Јан 18 2010, 23:33

zbunet напиша: ...e da, kaj da potpisam deka ova e vistina

е како да не - поголема лага немам во живот прочитано
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by trpe on Саб Јан 23 2010, 00:56

Женска верзија!
Зборуваат две пријателки по телефон:
-Каков ти беше сексот вчера?
Катастрофа...
Мажот си дојдe дома од работа, за 3 минути го изеди ручекот, после тоа сексот траеше само 2 минути и си легна да спие...
А кај тебе?
-Фантазија.
Мажот
кога си дојде дома, ме одведе на романтична вечера, после тоа пешачевме
цел саат пешки и кога си дојдовме дома запаливме свеќи и еден час
имавме предигра
и после уште еден час фантастичен секс и на крај разговаравме уште саат време после сексот... си разменувавме нежности.
Со еден збор бајка!
Машка верзија!
Во исто време разговараат двајцата мажи:
-Каков ти беше сексот вчера?
Супер!
Си дојдов дома, вечерата на маса, набрзина се најадов, малку секс и заспав.
А тебе?
Кај мене катастрофа ...
Доаѓам
дома се темно, цело маало нема струја, и заминав во еден ресторан на
вечера. Потоа неможев да најдам такси па морав да си одам пешки до
дома. Се вратив дома, струја уште нема, запалив свеќи. Толку бев
изнервиран што ми требаше саат време да ми се дигне, после тоа едвај
свршив, и на крај никако не можев да заспијам! Да ти ебам денот скапан.
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? on Пон Фед 01 2010, 23:30

Доволни ми се моите 11 прсти

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Сре Фед 03 2010, 13:32

Zavisi sto rabotis. Ako rabotis vo nekoja pogolema firma so prestavitelni edniki, se ostris i doma ripas kako razjaren tigar, a ako kopas u rudnik na sto da se vozbudis, edino gledas da si go spasis zivotot i zdrav da se vratis doma.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Сре Фед 03 2010, 13:37

Nevestata gi ogovara gostite od stranata na mladozenecot
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? on Пон Фед 08 2010, 20:00

А што ако се од исти пол нали е тоа модерно,или замисли го Бојан 13 како го пренесуваат преку праг во раце

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? on Чет Фед 11 2010, 23:18

И купил мажот на жената тегла мед за 8 март:
- Цела година јадеш гомна, заблажи се малку

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by trpe on Вто Фед 16 2010, 00:28

Итрите жени го замолчуваат мажот така што ги креваат нозете, а не гласот
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Тото on Пет Фед 26 2010, 22:18

одложен ѕех
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман on Нед Мар 14 2010, 22:33

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by trpe on Сре Мар 17 2010, 18:24

Да разбие монотонија
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Нед Мар 21 2010, 15:05

Po mene dobar seks moze da pruzi samo odmorena i svilena zosto onaa sto
raboti u krojacki pogon od utro do mrak, pa doma ja cekaat deca,
gotvenje i cistenje i uste da i se kacis, svarno e greota, ke ti zaspie
na takvoto i ke se osekavas ko da onadis mrtovec
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Тото on Нед Мар 21 2010, 16:37

Сум слушнал од кафеџиките на мајка ми дека таму во шивачките погони се некои бесни муабети се воделе.

Додека да си дојдат дома им поминува меракот.
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Пон Мар 22 2010, 01:59

- Ke mi dades ?

- Glava me boli, ne.

- Dobro.


Toa e dobar seks.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Александра on Вто Мар 23 2010, 22:07

Монотонијата во семејството е знак дека се` е како што треба и сите можат мирно да спијат.
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман on Пон Апр 19 2010, 16:52

на што ве асоцира исчистена куќа и зготвен ручек?
- на расипан компјутер


(од искуство)
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот