Пред и потоа

Страна 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Вто Ное 03 2009, 23:26

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by fragola on Вто Ное 03 2009, 23:34

Nemav status-bracen
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Вто Ное 03 2009, 23:38

Se ponasav ovaka ama posle bidna ovaka
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Пон Ное 09 2009, 21:36

Сребрена свадба се слави за 25 години брак, златна за 50 години и дијамантска за 60 години брак.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Пон Ное 09 2009, 21:54

“ Мек “ - на шкотски значи син.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by trpe on Вто Ное 10 2009, 20:17

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Александра on Чет Ное 12 2009, 18:31

комшивката си ги суши тангите спроти мојата тераса
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by trpe on Саб Ное 14 2009, 19:21

Какви ли проблеми имаат дамиве

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by trpe on Сре Ное 18 2009, 01:13

Љубовта е слепа, а бракот ги отвара очите
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Сре Ное 18 2009, 16:09

Pred brak pametot mi bese samo vo edna rabota...iako mi bese pomala...
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Сре Ное 25 2009, 13:08

Жена треба највеќе да чисти со правосмукалка кога има финале во фудбал
и највеќе да се задржува околу телевизорот...и да заборава да купи пиво.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Пет Ное 27 2009, 10:30

дали ги измив забите ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? on Пон Ное 30 2009, 22:44

- Сеа ќе видиш како чичо поправа телевизори
- Цуци....... комшивката има нова хаљина.... ама ич не и стои


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Александра on Вто Дек 01 2009, 14:49

za da se izbegne monotonijata treba ponekogas da go iznenadite partnerot

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Пет Дек 04 2009, 14:08

Toni Montana vo "Skarface" za da izbegne monotonija u brakot prodavase droga i oruzje i utepuvase po nekoj
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? on Нед Дек 20 2009, 21:30

A so bese toa seks?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by trpe on Пон Дек 21 2009, 00:00

Ако добро се сеќавам, вака нешто , ау не, не, грешка, не беше вака
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Ортопедски помагала

Пишување by zbunet on Нед Дек 27 2009, 20:09

Дали се помагате се некакви средства или предмети за време на ...
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by fragola on Нед Дек 27 2009, 20:12

So palka za bezbol ako izgovori drugo ime.
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Нед Дек 27 2009, 20:17

Тегла Ајвар
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by fragola on Нед Дек 27 2009, 20:26

i luti piperki
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман on Вто Дек 29 2009, 00:27

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман on Вто Дек 29 2009, 00:52

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Чет Јан 07 2010, 11:50

So smetki za struja i telefon
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Чет Јан 07 2010, 12:22

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот