Пред и потоа

Страна 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down

Прво нешто

Пишување by zbunet on Саб Сеп 26 2009, 17:31

Што прво прават младоженецот и невестата откако ќе заврши свадбата ?


Последната промена е направена од zbunet на Пет Окт 02 2009, 23:25. Мислењето е променето 2 пати.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by trpe on Вто Сеп 29 2009, 23:37

Бројат пари
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by trpe on Вто Сеп 29 2009, 23:38

А потоа не знаеме!?
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Вто Сеп 29 2009, 23:49

a sabajle " Lele sto napraviv"
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? on Саб Окт 03 2009, 17:11

zbunet напиша: a sabajle " Lele sto napraviv"


sto ? zar ja otrovi uste prvata nok ?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? on Саб Окт 03 2009, 17:14

zbunet напиша:Што имате во брак, а немавте пред брак и обратно ?hmmmm, pa valjda vo brak ke imam svaler sto sega go nemam

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Нед Окт 04 2009, 15:38

ke mu bide zet od zena
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? on Пон Окт 05 2009, 10:22

zbunet напиша:Дали дозволувате секојдневните проблеми да ви влијаат на квалитетот на сексот ?


da da, sekako deka dozvoluvam, posebno ako stanuva zbor za politicki problemi


eve sega na primer , dodeka ne vlezeme vo EU, nema da imam sex

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Александра on Пон Окт 05 2009, 11:02

се борат со 20 квадрата свили и тантели за да ја распакуваат невестата
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Пон Окт 05 2009, 11:15

Паметна идеја. Во знак на протест никој да немаме секс додека не влеземе во ЕУ !
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Пон Окт 05 2009, 11:21

Мене многу ми се спиеше, ама обврска си е обврска.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Александра on Саб Окт 10 2009, 23:22

фрлаат паричка кој на која страна ќе спие. писмо лево - глава десно :намигнува:
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Нед Окт 11 2009, 02:07

заклучуваат дека имало и падобранци на свадбата
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Монотонија у семејството

Пишување by ?????? on Пон Окт 12 2009, 22:48

Постои ли ?

и дали токму поради неа седнувате на интернет или идете надвор од дома за да разбиете монотонија?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Александра on Вто Окт 13 2009, 12:28

Монотонија у семејството се јавува ако си херметички затворен во него. Ако не на себе, тогаш ќе им станеш здодевен на другите дома. Ќе застоиш како непроветрена соба.
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Вто Окт 13 2009, 14:36

Samo so zboruvanje bezobrazni raboti oti zensko ne znae na da drugo da se nasmee
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by fragola on Пон Окт 19 2009, 19:52

Burma !
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Тото on Пон Окт 19 2009, 23:28

Јас коа ги гледум вија мојте дома, се си викум, да бех на нијно место, немше да ја зеам ни неа ни него. Значи, пугодани са един за друг ;-)
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by trpe on Чет Окт 22 2009, 21:32

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Нед Окт 25 2009, 00:18

И шо направи дечково ? Баш си беше фин. . Ма на оваа се нешто и’ фали.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Александра on Нед Окт 25 2009, 13:25

полициски час :не заебаај:
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? on Пон Окт 26 2009, 20:51

- мамо кога си доаѓаш од работа?
- за еден час, миличка
- а мамо, за еден краток или долг час?

(срце мајкино - е па пред тоа ги немаше овие слатки смешки)

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Чет Окт 29 2009, 21:40

Izrazena sloboda i sloboda opisana vo izrazi
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Чет Окт 29 2009, 21:42

Ni ja ne nikogas ne bi se fatil so mene da bev zensko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by trpe on Вто Ное 03 2009, 11:55

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот