Пред и потоа

Страна 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Нед Јун 26 2011, 09:58

Мажот треба да помага по дома, на пример додека таа е во кујна и готви тој може да и’ го забибери kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Александра on Нед Jул 03 2011, 13:25

некои влегуваат во брак поради о/безбеден секс, некои за да станат домаќин(к)и
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Вто Jул 12 2011, 17:15

Ako zensko saka da testira masko pred da se zemat neka bide domazet nekoja godina i ako ne izbega znaci toj e vistinskiot za nea kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Александра on Пон Jул 18 2011, 15:08

edna od najubavite iluzii e veruvanjeto deka potoa ke ti bide isto tolku ili uste poubavo od pred.
site taka si zamisluvaat, a na nekoi duri i im se ostvaruva.
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by keti on Пет Jул 22 2011, 11:15

...На некои дури и им се остварува... kez guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Сре Jул 27 2011, 12:48

Imam papuci so " Z " kako Zoro i vladeam so mnogu domasni vestini kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Сре Jул 27 2011, 12:48

Predbracna sostojba e kako nova kondura, a brakot ke kaze kolku e kvalitetna kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by the nurse on Сре Jул 27 2011, 17:11

zbunet напиша:Imam papuci so " Z " kako Zoro i vladeam so mnogu domasni vestini kez
I prestilka...? kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Чет Jул 28 2011, 00:42

kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by the nurse on Чет Jул 28 2011, 18:43

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Пет Jул 29 2011, 15:19

Која мажот не си го сака, значи мајка и’ го одбрала kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Тото on Саб Jул 30 2011, 15:50

Татко ми има едни другари Трајче и Митре. И двајцата (тројцата сосе стариот мој :) се среќно оженети, да се сита здрави и живи.
Митре скоро никогаш не ја спомнува жена му кога доаѓа на пиво, спорт и политика. Трајче од уста не ја вади, моја Мара, моја Мара, Мара вака, Мара онака, Мара ме прати, Мара ме чека .... Оток, човече!
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Чет Сеп 01 2011, 13:22

Popametniot popusta i taka se zemaat kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by the nurse on Нед Сеп 11 2011, 17:33

Megju pred i potoa...e SVADBATA smesko

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by trpe on Пет Сеп 16 2011, 12:58

– Драги, кога ќе се земеме, ќе ги делам со тебе сите грижи и проблеми!

– Но, мила, јас немам никакви грижи и проблеми...

– Реков „кога ќе се земеме“!!!
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Пет Сеп 16 2011, 13:06

smeenje paga smea
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман on Пет Сеп 16 2011, 13:23

trpe напиша:– Драги, кога ќе се земеме, ќе ги делам со тебе сите грижи и проблеми!

– Но, мила, јас немам никакви грижи и проблеми...

– Реков „кога ќе се земеме“!!!


ете гледаш?
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман on Пет Сеп 16 2011, 13:24

јас и маж ми кај да е ќе се остаиме заради една када
абе....абе..... абе пишку мајчину
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Пет Сеп 16 2011, 13:26

Epa ako nema mesto bar za dvajca vo kadata po tolku praenje kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман on Пет Сеп 16 2011, 13:29

ма какво место какви двајца, јас ти кажувам, без када на крај ќе останеме
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман on Пет Сеп 16 2011, 13:31

абе тврдоглав е....- нејќи да послуша кој е попаметен


(т.е. јас )
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Чет Сеп 29 2011, 13:15

Strasta sluzi za da te navlece na odgovornost smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман on Вто Окт 11 2011, 20:58

Денес цел празничен ден отепав во вадење зимска и прибирање летна гардероба
пред - го работев пута еден
потоа - пута четири
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Нед Окт 16 2011, 09:36

Според некои најнови измени во кривичниот законик - Крчење во сон, прдење и смрдливи чорапи ќе биле вброени во семејно насилство kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Александра on Нед Окт 16 2011, 10:33

па, крајно време беше да се исправи неправдата
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот