Пред и потоа

Страна 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман on Саб Jул 10 2010, 16:07

ми се јавува мајка ми
- Мајче, нешто се случува!
-Што е мамо?
-Татко ти...
- што му е на татко ми???????
-влезе во кујна и мие тањири
-и тоа ли е само???
-ама како не разбираш, татко ти МИЕ тањириииииииии..........
-добро де мамо, може сакал човекот да проба како е
-Ништо ти не разбираш, ќе и се јавам на сестра ти!!!

(баш се мислев дали да го ставам во темата ,,бисери на вашите бисерчиња)
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Саб Jул 10 2010, 16:14

da si go nosis na lekar coekot, ova nesto ne ke e na dobro
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by the nurse on Саб Jул 10 2010, 16:18

Има некои кармини , со ментол ваљда,што ладат и пецкаат на усни и при бакнување ,онака топло-ладно,интересно... trepka
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Саб Jул 10 2010, 16:22

I lukot pecka
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Тото on Чет Jул 15 2010, 15:07

Моите се стварно монотони. Никогаш не сме се сликале вака kez

avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Саб Aвг 14 2010, 20:55

Дали со секс повеќе се решиле проблеми или се створиле ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by the nurse on Саб Aвг 14 2010, 21:17

Зависи... zbunet
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by trpe on Пон Aвг 16 2010, 09:37

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Пон Aвг 16 2010, 09:57

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by the nurse on Пон Aвг 16 2010, 15:41

trpe напиша:
Ова беше:-Како да претвориш мачка во свиња?Ожени се со неа! kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Пет Aвг 20 2010, 13:17

На овој линк ќе се докаже дека секоја жена може секој ден поинаку да изгледа и да разбие монотонија во бракот

http://mekici.ideaboard.net/forum-f11/topic-t732.htm
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by trpe on Пет Aвг 20 2010, 13:43

Уф, понекогаш може и малку монотонија
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by trpe on Пет Aвг 20 2010, 14:19

Пред: Имаш со кого - немаш каде!
Имаш каде - немаш со кого!


Потоа:Имаш со кого и имаш каде!

Па ти сега види!!!
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман on Саб Aвг 21 2010, 13:02

Пред, сакаш да шеташ со него
После, сакаш со другарките
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Александра on Саб Aвг 21 2010, 13:17

пред:

сексот + градот = тој

потоа:

сексот + градот + тој
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман on Пет Сеп 03 2010, 21:27

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Саб Сеп 04 2010, 13:14

То мајсторе !
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by keti on Саб Сеп 04 2010, 13:55

Убаво си кажав јас...Тешко на жената ако е во брак... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by keti on Саб Сеп 04 2010, 13:55

А уште потешко ако не е во брак...па сега бирај... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Саб Сеп 04 2010, 14:01

За жена е познато дека секогаш прави „ Бир, бир, па у вир “
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by keti on Саб Сеп 04 2010, 14:17

Знаеш зошто е тоа така... Затоа што мажите се од Марс, а жените се од Венера, па никако да се разберат...

Еве една интересна книга која вреди да се прочита, заради унапредување на односите... kez

Dzon Grej - "Muskarci Su Sa Marsa Zene Su Sa Venere"

http://mekici.ideaboard.net/forum-f7/topic-t669.htm
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман on Пет Сеп 10 2010, 13:04

zaista je užasno
biti u krevetu
nocima i nocima
sa ženom
koju više ne želiš da jebeš.
one stare, ne izgledaju više
tako dobro - cak pocinju da
hrcu, gube živahnost.
okreneš se ponekad u krevetu i
tvoje stopalo dotakne njeno –
bog te, odvratno! –
a noc je napolju
iza zavesa
i zamandaljuje vas
u zajednicku grobnicu.
ujutro podeš u
kupatilo, prolaziš hodnikom,
govoriš besmislice; jaja se prže,
startuju motori.
ali jedno naspram drugog
sede dva stranca
guraju tost u usta i peku
zlovoljnu glavu i utrobu
vrelom kafom.
u deset miliona mesta u Americi
svuda je isto -
bajati životi što se medusobno
podupiru
i nigde izlaza.
ulaziš u kola i voziš na posao,
a tamo su novi stranci, uglavnom
neciji muževi i žene
pod giljotinom posla,

koji flertuju, šale se i štipkaju,
ponekad se i kresnu –
kod kuce to ne mogu
a onda vožnja natrag
i cekanje na Božic, nedelju ili
bilo šta.


Bukovski
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Нед Сеп 12 2010, 15:37

Пред неа бев никој, потоа таа не дозволи да заборавам кој бев и зошто сум некој.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by the nurse on Нед Сеп 12 2010, 15:52

palce Многу убаво кажано!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet on Пет Сеп 24 2010, 17:18

Добар е оној кревет нa кој можеш да се рашириш.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пред и потоа

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот