МОДА

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Re: МОДА

Пишување by zbunet on Нед Сеп 19 2010, 14:48

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: МОДА

Пишување by Александра on Пон Сеп 20 2010, 20:00

пак се вратил животинскиот дезен ама сега го викаат анимал принт trepka

и што сакав да кажам seti se
а, да! значи ќе бидеме се` редум тигрици, пантерки, малеееј . . . tigar
држ` се јако!
help

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: МОДА

Пишување by Кидман on Пон Сеп 20 2010, 21:16

... и мачкици ггрррау мјаааууу
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: МОДА

Пишување by keti on Сре Сеп 22 2010, 13:27

Ново стара мода..... kez guska
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: МОДА

Пишување by the nurse on Сре Сеп 22 2010, 19:24

Анимал принт на плавуша?Не,благодарам. kez Јас и така многу бои не носам,а дезени па воопшто не.Темно,тесно се што прави послаба и издолжува. trepka
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: МОДА

Пишување by the nurse on Сре Сеп 29 2010, 12:38

Ја видов денес Северина во дневен весник, и во разговор со сестра ми одма и го погодив креаторот на фустанот.Проверивме после,тој е Herve Ledger.Уште не сум зарѓала.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: МОДА

Пишување by trpe on Сре Сеп 29 2010, 16:57

На овој фустан мислиш
Ако е тој, и јас го забележав! И јас се разбирам во мода, нели

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: МОДА

Пишување by the nurse on Сре Сеп 29 2010, 18:21

Се разбираш,како не, ептен!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: МОДА

Пишување by zbunet on Сре Сеп 29 2010, 18:37

Па кога е убав фустанот, убав е, се гледа
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: МОДА

Пишување by the nurse on Сре Сеп 29 2010, 19:05

Да,само жените го гледаат фустанот,а вие тоа во фустанот.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: МОДА

Пишување by trpe on Нед Окт 03 2010, 17:04avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: МОДА

Пишување by trpe on Пон Окт 04 2010, 20:18

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: МОДА

Пишување by Александра on Пон Окт 11 2010, 19:28

нема повеќе прескокнување барички и поточиња,
ќе си шлапкам прекутрупа без око да ми трепне

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: МОДА

Пишување by the nurse on Сре Окт 13 2010, 10:31

Баш сега си купив едни,удобни ,топли,секси.3 во 1.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: МОДА

Пишување by Александра on Сре Окт 13 2010, 16:11

многу јака песна

кореографијата е малку off, но за тоа време сигурно и тоа се сметало за јако
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: МОДА

Пишување by zbunet on Сре Окт 13 2010, 16:23

А живи се уште овие ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: МОДА

Пишување by Александра on Сре Окт 13 2010, 16:36

letoska go posetija Ohrid

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: МОДА

Пишување by zbunet on Сре Окт 13 2010, 16:39

Bomboncinja
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: МОДА

Пишување by Александра on Сре Окт 13 2010, 16:46

тоа од што вежбале во младоста flower
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: МОДА

Пишување by the nurse on Сре Окт 13 2010, 17:18

Еве нешто помладо paga smea
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: МОДА

Пишување by the nurse on Чет Окт 14 2010, 23:34

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: МОДА

Пишување by the nurse on Вто Окт 26 2010, 16:46

,,Кај една дама треба секогаш да светат косата,забите,ноктите и чевлите,,-Катрин Денев flower
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: МОДА

Пишување by zbunet on Саб Јан 29 2011, 20:38

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Поздрав до сите шмизли!

Пишување by the nurse on Пет Фед 11 2011, 18:09

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: МОДА

Пишување by the nurse on Саб Мар 26 2011, 12:31Малото црно фустанче,секогаш актуелно. Стела Макартни вистински го освежи...
и веќе во употреба

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: МОДА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот