ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Пон Сеп 20 2010, 21:36

имам нешто што одамна не сум имала.

температура! grip


avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Пон Сеп 20 2010, 21:56

само Витамин Ц
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Пон Сеп 20 2010, 21:59

kez Јас не знам ништо,сестра сум.Јас само добро боцкам. guska
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Пон Сеп 20 2010, 22:32

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Вто Сеп 21 2010, 00:14

Камо среќа да бев ваква! kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Вто Сеп 21 2010, 22:27

фала и на двете за витаминот, грижата и боцките jazik

guska guska
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Вто Сеп 21 2010, 22:59Hay chick... feeling better?


avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Нед Сеп 26 2010, 12:39

Помина роденденот, останаа изгазени кикирики

Далас домаќинке, супер беше тортата,
Хоти, сликата беше со гола женска
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Нед Сеп 26 2010, 13:06

Честито нека е жив и здрав!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Нед Сеп 26 2010, 13:30

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by keti on Нед Сеп 26 2010, 18:42

Среќен нека е роденденот на син ти, Кидман, да расте голем, да биде здрав и жив и да му се остварат сите желби...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Нед Сеп 26 2010, 22:19

Честитки и од мене

мило ми е што се погодила тортата.
п.с. но барем едно залаче да сликаше да видев како ти испадна
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Нед Сеп 26 2010, 22:33

важи ќе ја сликам
и тоа одма
ама ќе ја ставам утре од работа, тука ми се зезна нешто
важно беше многу вкусна
и лесна и брза, баш нешто не ми се маткаше со варење жолчки на пареа
оваа баш ми се погоди

п.с. а пошто не ми кажа како се вика, јас ја крстив Далас торта
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Сре Окт 06 2010, 00:13

денес кулирам afro
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by keti on Сре Окт 06 2010, 18:43

Решив да го променам својот живот, па ја скратив косата...Проблемот е во тоа што никој не ја примети промената, но важно е дека јас се чувствувам прекрасно...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Саб Окт 09 2010, 22:42

Вчера сум спиела 14ч. flower
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Саб Окт 09 2010, 22:45

Сварно коа ќе рече некоја дека спиела со некого. Абе побљутав израз неам чуено. “ Спиела со него “ и демек ние мутави сме и трева пасеме
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Саб Окт 09 2010, 22:47

Кој спомна со кого?kez Само се пофалив дека одамна се немав така одморено.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Саб Окт 09 2010, 22:48

Не ма, ми текна асоцијација така оти спомна за спиење lol!
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Саб Окт 09 2010, 22:51

И башка све што женско што праи асоцира на онаа работа
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Саб Окт 09 2010, 22:52

zbunet напиша:Сварно коа ќе рече некоја дека спиела со некого. Абе побљутав израз неам чуено. “ Спиела со него “ и демек ние мутави сме и трева пасеме

e oti ti kako sakas da vika, Dremela so nego???
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Саб Окт 09 2010, 22:55

Па поприкладно би било на пример : „ Го извадив од шарки, го исцедив ко лимун итн “
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Саб Окт 09 2010, 23:10

утре сум на свадба
си го мажиме најмалото, најубавото
да си дочекате и вие за децата,
овде баш и нема на кого да му речам за глава
страудијци едни мекичарски
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Саб Окт 09 2010, 23:15

Да, да,крцкалче си ти наше
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Пон Окт 11 2010, 23:09

Денес после 12ч.работа доаѓам дома уморна и наврната...исклучени светла ,мамо влези од ова врата во дневна,црвени свеќи горат на маса,спремиле свечена вечера...на детската табла пишува натпис ,,Happy anniversery,Mom and Dad,,...Големиот направил видео со убави слики и песна,,Because I love you,,...одма ми помина се!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот