ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Тото on Чет Aвг 26 2010, 13:20

jazik
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Пон Aвг 30 2010, 16:28

Денес дојдов на работа прв ден и многу нови работи...На пример,дале зејтин,па си отишол некој и со тоа многу луѓе израдувал...и така flower
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Пон Aвг 30 2010, 16:59

И ја кога ќе си заминам често зад мене слушам олеснети воздишки
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Пон Aвг 30 2010, 17:09

А за такви секојдневни слушам и јас,и од кого доаѓаат ги сметам за комплименти.Него ова се работи за некој на повисоко ниво кој се врати од каде што ни дошол kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Пон Aвг 30 2010, 17:17

Изглеа не е по женски и си заминал
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Пон Aвг 30 2010, 17:43

paga smea И некои други затоа си заминаа?
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Пон Aвг 30 2010, 18:00

hot nurse напиша: paga smea И некои други затоа си заминаа?

правило си е правило
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Пон Aвг 30 2010, 21:23

Mnogu smesno
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Пон Aвг 30 2010, 22:44

Нема везе,овој си беше баш по жените,а богами и тие по него,туку политика е к....а, brkac
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Пон Aвг 30 2010, 22:52

zbunet напиша:Mnogu smesno
Што се лутиш,барем за тебе знаеме дека ги обожаваш жените(со сите наши мани,нели)? trepka
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Пон Aвг 30 2010, 23:23

Ama i jas si zaminav

Nema vrska se zafrkavam
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Пон Aвг 30 2010, 23:56

Па и јас не можев да одолеам да се зафркавам,кога сам ме повлече за јазик.А сум кажала дека ми е долг и побрз од паметот jazik
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Сре Сеп 08 2010, 22:50

А да, морам да се пофалам дека пак бевме најзгодна екипа.Тоа комплименти фрчеа од сите страни,за машки нормално,но кога жени ќе те испофалат , стварно сме биле добри. kez И после право дома,затоа што странците ги однесоа низ ноќен живот низ Скопје.Уствари, за себе зборам за другите не гарантирам,ќе разбереме утре... trepka
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Чет Сеп 09 2010, 14:01

Конечно имам 58кг. radosna
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Пет Сеп 10 2010, 02:24

1:23

1:0 за мене kez
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Чет Сеп 16 2010, 00:30

Пошто,Збунет ни се изнасмеа дека сме ,,стари,, kez Ова е за Кидман.Имаше и еден тип,ммм...така потемен,висок,разбацан...исто Германец,ама личеше на убав Шпанец.И не беше премлад.Е кога тој ни дојде на маса,женскиве збеснаа... trepka
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Чет Сеп 16 2010, 00:37

Среќа што не ги разбрал
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Пет Сеп 17 2010, 00:52

вечерва ќе си легнам со кокошките.
пред полноќ.


son
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Пет Сеп 17 2010, 09:51

paga smea Те молам,немој со кокошките,подобро со петелот! guska
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Нед Сеп 19 2010, 02:00

абе.... јас обично не останувам до толку касно, ама вечерва бев на свадба и тако то - чаше ломим...хик... парада пијанства и кича. Избрчкани тетки со локни ѓоа барбики и светликави фустани со ѓоа секси цеп до под дупе и мешловци чичковци со зацрвенети обравчиња си ја бришеа потта од келавиците со шамивче.
и едно време.... невестата се развесели и почна да пее, еве вака,
Лепа је ко саааааааан
име јој не знаааааааам
не могу без њеееееее
без престанке те

ииихаааа живели младенци!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Нед Сеп 19 2010, 11:03

hot nurse напиша: paga smea Те молам,немој со кокошките,подобро со петелот! guska

Хоти, ова дури сега го видов. smeenje bravo fala
и другпат, поучи ме со време, а не дури во 9 насабајле backa
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Нед Сеп 19 2010, 11:08

Кидман напиша:абе.... јас обично не останувам до толку касно, ама вечерва бев на свадба и тако то - чаше ломим...хик... парада пијанства и кича. Избрчкани тетки со локни ѓоа барбики и светликави фустани со ѓоа секси цеп до под дупе и мешловци чичковци со зацрвенети обравчиња си ја бришеа потта од келавиците со шамивче.
и едно време.... невестата се развесели и почна да пее, еве вака,
Лепа је ко саааааааан
име јој не знаааааааам
не могу без њеееееее
без престанке те

ииихаааа живели младенци!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Ах, каков пластичен опис kez
на свадбите честопати ми паѓа на ум онаа „с` ким си - такав си“ и се тешам дека јас сум исклучок од правилото jazik
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Нед Сеп 19 2010, 11:19

а ја не се тешам, сигурна сум
мааа.... what the fuck..................

Ako je to taj život -
zvaničan, jedini , stvaran -
moram priznati , nisam nimalo očaran

Ako su to ti ljudi
o kojima se toliko dobra zna -
moram iskreno reći da nisu bogzna šta
...........
Ako si to ta ti
koju sam ljubio najviše na svijetu
onda ću kao Beethoven poderati posvetu

Ako sam to taj ja :
gori , drukčiji , srozan -
zadovoljan sam sobom , a ja sam rigorozan
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Нед Сеп 19 2010, 11:25

paga smea 10
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Нед Сеп 19 2010, 11:28

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот