ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Чет Сеп 08 2011, 21:29

на работа сум си
и вака со тивко, мирно, се сум си сработила
дома кажав дека ќе се задржам, па.......КОЈ Е ЗА ЖУРКА????

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Сре Сеп 14 2011, 22:26

ЛЕЛЕ ШО НАПРАИВМЕ ЛЕЛЕ ШО НАПРАИВМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.......

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Сре Сеп 14 2011, 22:45

СЕ ГЛЕДА,СЕ СЛУША...И ЌЕ СЕ ГЛЕДА И ЌЕ СЕ СЛУША... ognomet radosna

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Сре Сеп 21 2011, 18:33

Меѓу пазарењето,ручекот и земањето дете од школо...ми се јави блиска личност да помогнам професионално.Па,претрчав и за пет минути вклучив инфузија,оти приватниот доктор заедно со сестрата(иначе уредно и дебело платени) скоро цел час му барале вена и неуспешно го испобоцкале... важно работата се заврши и сите се задоволни. smesko

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Сре Сеп 21 2011, 18:40


Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Саб Окт 01 2011, 07:55

Вчера си го прошетав пасошот - многу се израдува

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Саб Окт 01 2011, 22:46

Кидман напиша:Вчера си го прошетав пасошот - многу се израдува

Ај следниот пат тој тебе ќе те прошета

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Сре Окт 19 2011, 18:45

Која е честа изрека за барање? Да си бараш како лепче што се бара kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Тото on Пон Окт 24 2011, 23:48

Цел ден се ме болеше, а сега ме боли за се afro

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Нед Дек 04 2011, 19:58

На пазар во петок е поефтина урдата kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by trpe on Пон Дек 05 2011, 23:00


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Сре Јан 11 2012, 14:25

Сега е поважно да имаш добро тело од колку да си јак на дело kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by trpe on Вто Јан 31 2012, 15:24

Не го знам чоеков, ама секогаш му се радувам кога ќе го видам


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Вто Јан 31 2012, 15:33

iznenad Koj e ovoj pa?

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот