ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by keti on Пон Ное 15 2010, 12:34

hot nurse напиша:...Pacientka na den14.11.98g. vo 11.50h so racna pomos po Bracht,porodi ziv maski plod so RTM 3450/52 i АЅ 8/9...Денес тој е повисок од мене,мисли дека е поумен од сите нас дома,се заљубува често,мисли дека му е време да се бричи... sonce И како што самиот си кажа како помал:-,,Сан,, на англиски е и сонце и син.значи синот е сонцето на мама!

Нека е среќен роденденот на синот и му посакувам се најдобро... guska guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Пон Ное 15 2010, 15:28

Благодарам! guska backa
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Чет Дек 02 2010, 11:58

После подолго време на кошмари...ноќеска сонував прекрасен сон. flower
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Сре Дек 15 2010, 02:32

денес сум нешто математички расположена

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by trpe on Чет Дек 16 2010, 11:19

И така ние, по долго акање, мртви гладни, а без динар пари во џеб, се мислиме шо да праиме. И му викам јас на другарот:
-Ај бе, со мене у кафана, па шо биде нека биде! Ќе се снајдеме некако.
И нарачавме ние за јадење, пиење, се' од убоо, поубоо. Глеам јас на соседната маса едни брадоњи, јадат пијат и кога дојде келнерот да им наплати, еднио од нив му рече дека се агенти на Че Гевара, и келнерот си замина без да им наплати. И го викнав јас келнерот да платиме. Кога ми ја донесе сметката му викам јас на келнерот:
-Ние сме агенти на Че Гевара.
А тој на мене:
- Како бе агенти на Че Гевара, па вие воопшто не личите на негови агенти. Немате ни бради...
И тогаш јас ги смкнав панталоните, ги соблеков гаќите и му викам:
-Како бе немаме бради, па ние сме тајни агенти, ако не си знаел!!!
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by trpe on Чет Дек 16 2010, 12:02

По неверојатно брзиот успех на Mark Zuckerberg и Facebook,нам тајните агенти на Che Guevara ни беше наложено да го прнајдеме тајниот код на успехот на Facebook-от . По долги и мактрпни анализи, истражувања, следења и други дрндупки, конечно успеавме да го пронајдеме кодот на успехот. Што е тоа што ги поврзува луѓето на фејзбук, пријателство, дружење, разговор, размена
на искуства или нешто друго? Дојдовме до следниот заклучок! Еве го тајниот код на успехот на Facebook!
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Чет Дек 16 2010, 12:33

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Хонорарна работа

Пишување by trpe on Нед Јан 23 2011, 20:57

Најдов нова работа, хонорарно, во детски куклен театар smeskoavatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Нед Апр 03 2011, 17:07

Ја покачив тежината за само 2 кг. и неверојатно колку позитивни коментари почнав да добивам... iznenad
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Пон Апр 04 2011, 00:09

hot nurse напиша:Ја покачив тежината за само 2 кг. и неверојатно колку позитивни коментари почнав да добивам...

Јас за толку намалив, и ги добив истите реакции како тебе.

Значи исто ти се фаќа дали ќе одиш нагоре или надолу
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by trpe on Нед Мај 22 2011, 14:53

Не дека се фалам, ама еве веќе петти пат како го преживеав крајот на светот
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Пон Мај 23 2011, 11:22

Имам 58 кг. ,но на сликата на пасошот изгледам како да имам барем 78 kezКонечно сум крупна ,,риба,, jazik
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by keti on Сре Јун 22 2011, 18:04

Денес му се јавив на еден Збунет пријател по телефон, после долго време, и не ме препозна која сум...Ама ептен го збунив, па не знаеше и што да ми одговори... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Сре Јун 22 2011, 20:07

Kolku da razjasnime, jas ne sum bil toj. Nikoj ne mi se javi denes kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by keti on Чет Јун 23 2011, 00:07

Што мислиш ти Збунет, дека само ти си збунет на овој свет...имам јас многу збунети пријатели...А јас за тебе не мислам дека си збунет, ако ти така се потпишуваш... smeenje guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by trpe on Чет Јун 23 2011, 01:15

Е да, многу добро му работи бојлерот
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by keti on Чет Јун 23 2011, 08:51

Супер си е тој... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Чет Јун 23 2011, 18:14

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by keti on Пет Јун 24 2011, 19:13

Следниот пат ти си на ред да се јавиш...Јас сигурно би те препознала... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Тото on Саб Јун 25 2011, 16:09

Опкружен сум со привремени пријатели кои не ме заматаат со вчера и утре. Најтешкото прашање ни е каде на пиво.
Летување за мозок. pijalok
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by keti on Пет Jул 08 2011, 00:01МЕКИЧАРИ ЈАС ЗАМИНУВАМ НА ЗАСЛУЖЕН ГОДИШЕН ОДМОР...НА ПЛИВАЊЕ И СОНЧАЊЕ... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Пет Jул 08 2011, 19:39

guska sampanj palce peace morska sirena bravo
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by keti on Пет Jул 08 2011, 20:57

smeenje guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Вто Jул 12 2011, 17:16

Ako ne mozes da letuvas vo stranstvo na nekoe egzoticno mesto, ne se nerviraj zatoa sto tvojata zemja te saka i zatoa ne te pusta. Tie sto odat na takvi mesta ne gi saka i zatoa gi pusta kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Тото on Сре Jул 13 2011, 13:56

На мојана и купив книга perverzen
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот