ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Страна 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Пон Окт 11 2010, 23:53

Честитки за годишнината

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Вто Окт 12 2010, 09:23

fala
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Вто Окт 12 2010, 11:24

Честита годишнина Хоти
да сте среќни и долговечни

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by keti on Вто Окт 12 2010, 12:05

Среќна годишнина hot nurse. Ви посакувам се' најдобро...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Вто Окт 12 2010, 15:23

Благодарам ! flower
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Сре Окт 20 2010, 22:28

од утре до недела ќе уживам во....

http://www.skopjejazzfest.com.mk/schedule.htm
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Сре Окт 20 2010, 22:32

Кидман напиша:од утре до недела ќе уживам во....

http://www.skopjejazzfest.com.mk/schedule.htm
kez Е,да бе, а јас морам викендов на некој конгрес. kamsik
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Сре Окт 20 2010, 22:40

ајде утре во универзална
има уште карти во југотон
(ќе се гаѓаме со семки
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Сре Окт 20 2010, 23:11

zal mi e Немам време...Убаво да си поминеш!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by keti on Вто Окт 26 2010, 19:17

Сакам само да ве поздравам и да ве поканам на домашната слава св.Параскева или Петковден. Ме чекаат обврските, зошто до утре се треба да е подготвено...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Вто Окт 26 2010, 19:33

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Нед Окт 31 2010, 21:29

Пациентите често ми велат дека имам многу нежни раце, gal додуша ми велат дека имам и многу убави нозе,но тоа нема врска со работата ... usramen
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Нед Окт 31 2010, 22:14

Vidi gi kaj gledale tie i toa bez gajle affraid , a nie se sramevme tamu da gledame
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Пон Ное 01 2010, 19:00

Денес ,една фина г-ѓа во школо(внука ми ја вика баба-Барбика,мислам и наша мама е супербабичка,ама оваа...)ми се обраќа дали сум јас таа и таа,ја знаела свекрва ми и маж ми и така...ми изнададе коплименти,дури ми падна незгодно!? iznenad После тоа отишла у фирма кај маж ми :-Тебе ли ти е таа жена,па јас по...... жена не сум видела!-обожавала жени средени тип-топ(а да бидеме искрени, од мене таа посредена беше)...И овој мојов:-Сигурно за мојата збориш?!Може не си многу шетана? bam Абе свој ако не те тресне!Ќе види он...само ќе гледа! hehe
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Пон Ное 01 2010, 20:09

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Пет Ное 05 2010, 01:01

запознав еден кафеански поет, пол саат „разговаравме“ и останав жива (читај, ненатепана) flower
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Пет Ное 05 2010, 01:08

Moz i ke se zasakate
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Пет Ное 05 2010, 01:32

paga smea тенка е линијата ....
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Нед Ное 14 2010, 10:16

...Pacientka na den14.11.98g. vo 11.50h so racna pomos po Bracht,porodi ziv maski plod so RTM 3450/52 i АЅ 8/9...Денес тој е повисок од мене,мисли дека е поумен од сите нас дома,се заљубува често,мисли дека му е време да се бричи... sonce И како што самиот си кажа како помал:-,,Сан,, на англиски е и сонце и син.значи синот е сонцето на мама!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Нед Ное 14 2010, 14:16

време е да поучам некој странски јазик pile

јанар, шкурт, марс, прил, мај, чершор, корик, гушт, штатор, тетор, н`нтор, џетор

та-тааа! radosna

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Нед Ное 14 2010, 17:31

hot nurse напиша:...Pacientka na den14.11.98g. vo 11.50h so racna pomos po Bracht,porodi ziv maski plod so RTM 3450/52 i АЅ 8/9...Денес тој е повисок од мене,мисли дека е поумен од сите нас дома,се заљубува често,мисли дека му е време да се бричи... И како што самиот си кажа како помал:-,,Сан,, на англиски е и сонце и син.значи синот е сонцето на мама!


нека е жив и здрав и уште поголем да порасне
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Нед Ное 14 2010, 18:04

fala
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Нед Ное 14 2010, 18:09

ognomet guska
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Нед Ное 14 2010, 18:11

guska
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Пон Ное 15 2010, 00:05

hot nurse напиша:...Pacientka na den14.11.98g. vo 11.50h so racna pomos po Bracht,porodi ziv maski plod so RTM 3450/52 i АЅ 8/9...Денес тој е повисок од мене,мисли дека е поумен од сите нас дома,се заљубува често,мисли дека му е време да се бричи... sonce И како што самиот си кажа како помал:-,,Сан,, на англиски е и сонце и син.значи синот е сонцето на мама!


iznenad ц ц ц, денес бил 14 ноември!!
Честитки за сонцето на мама Хоти backa
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот