ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Саб Jул 17 2010, 16:22

завршив една многу важна работа, која ми го зеде цел ден вчера и цела вечер и цела ноќ се нервирав, дури и на дечко ми му се развикав од шо кога не можеш на магарето - на самарот


и морав некому да се пофалаааааааааааммммммммммммммммм.......................
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Нед Jул 18 2010, 14:30

дневна фалбаџиска доза:

уште од сабајле убава вест, еден мој добар другар се смувал се една моја добра другарка, во мувањето и јас малку поттурнав
и сега сум радосна како мене да ми се случува јупииии.......


ако ме викнат за кума, пак ќе ви се пофалам
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Нед Jул 18 2010, 15:44

Дур помине Пиво Фест, па ќе се отрезнат
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Нед Jул 18 2010, 16:53

абе доста, не коби, ебаго!!!!
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Нед Jул 18 2010, 16:56

E da de, na sekoja karanica tebe ke te spomnuvaat
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Нед Jул 18 2010, 18:14

Aj , sega koga zborite za toa jas licno imam dva para spoeno,sto se vo brak i den-denes,mi fali uste eden da ne bide paren broj(za vonbracni parovi ne kazuvam,oni si znaat)...
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Нед Jул 18 2010, 18:38

Како не, мене кој ми местел женски ? Никој. Од кај сум толкав во вратот ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Нед Jул 18 2010, 18:50

smeenje Od sto mnogu papas.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Нед Jул 18 2010, 18:53

Оти влагам у чопор, бирам и так ! за врат !
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Нед Jул 18 2010, 18:59

Mislis:-Vleguvase vo copor,birase i izbra! trepka
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Нед Jул 18 2010, 19:05

Да де, минато свршено време. Уште тогаш свршивме
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Нед Jул 18 2010, 19:09

Nekoj uste biraat,im se moze i im se saka...
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Нед Jул 18 2010, 19:11

Ѓубриња !
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Нед Jул 18 2010, 19:14

Ete gledas deka si ljutko,Kidman ubavo ti kaza!(a i jas mislam isto) strav
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Нед Jул 18 2010, 19:18

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Нед Jул 18 2010, 19:22

Te ostavam na angelcinjata. kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Нед Jул 18 2010, 19:26

Mhm

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Нед Jул 18 2010, 19:35

Prijatno!Da ne se sekiram,vo dobri noze,ovaj race si! kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Пон Jул 19 2010, 13:33

ме конектираа после чекање 18 саати glusec
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by trpe on Чет Jул 22 2010, 19:36

Еве, ова, она, ваму, таму...
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by keti on Пет Jул 30 2010, 15:04

Редно е и јас нешто да се пофалам, ако воопшто е за фалење... smesko
Конечно решивме да направиме генералка на цел спрат од куќата...чистење, варосување, бојадисување vredna и што уште не, за да си го заслужиме барем летниот одмор кој ќе следува после целосно завршување на планираната работа... gnjurec
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Пет Jул 30 2010, 19:03

си дојдов од одмор
од Грција - патриотски
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Тото on Саб Jул 31 2010, 13:08

Шести ден на раат se klanja . Старците ми летуваат на Вториот крак.

Зошто не велат средниот од трите? paga smea
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Чет Aвг 05 2010, 00:34

годинава не ме јадат комарци

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Чет Aвг 05 2010, 00:41

Со мене се изнагостија
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОФАЛИТЕ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот