Kako znaete deka e "toa toa"????

Страна 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse on Вто Сеп 07 2010, 21:42

Кога добиваш тахикардија без причина trepka
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Сре Сеп 08 2010, 16:17

Колку што знаеме од историјата принцовите воглавно биле кретени и облечени како за во циркус. Значи, за да бидеш принцот на белиот коњ, треба да си кретен и лошо облечен.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра on Пет Окт 01 2010, 18:08

Una - Momo Kapor

"Kad sam je prvi put video, sat mi je stao!" govorio je kasnije profesor Mišel Babić za svoj susret sa Unom u jesen 1980. ...
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse on Пет Окт 01 2010, 23:32

,,Светот може да исчезне околу вас,вие имате очи само за тие очи...,,-Бегбеде
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Вто Окт 19 2010, 23:26

Ако некоја е во вонбрачна врска со бизнисмен, директор, доктор итн. тогаш велат дека таа му е љубовница. Ако е во врска со бравар, пожарникар, столар итн. тогаш за неа велат дека е курвиште.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse on Вто Окт 19 2010, 23:40

Познавам една ......... која е ,,добродушна,,газомрдачка и со едните и со другите...но,тоа е веќе дијагноза kezВо соодветната тема мислам дека ја имам спомнато...


Последната промена е направена од hot nurse на Сре Окт 20 2010, 22:34. Мислењето е променето 2 пати.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра on Сре Окт 20 2010, 00:11

zbunet напиша:Ако некоја е во вонбрачна врска со бизнисмен, директор, доктор итн. тогаш велат дека таа му е љубовница. Ако е во врска со бравар, пожарникар, столар итн. тогаш за неа велат дека е курвиште.

хмммм.... се прашувам дали бизнисменот, директорот, докторот итн. и браварот, пожарникарот, столарот итн. ја гледаат таа некоја исто или секој во согласност со неговото „ниво“
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Сре Окт 20 2010, 00:12

Mislam deka nivoto ja odreduva procenkata

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра on Сре Окт 20 2010, 09:14

не верувам дека тие го посветуваат своето време на такво проценување на дотичната.
проценуваат посматрачите оти фантазираат за тоа што го немаат.
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse on Сре Окт 20 2010, 09:33

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман on Сре Окт 20 2010, 22:32

кога е дел од мене, кога знам дека добар или лош, разумен или блесав, каков е таков е, мој си е
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Чет Окт 28 2010, 12:16

Кога некој на некоја која не ја познава уште од прва и’ нуди кафе значи и‘ нуди брз секс во кола на некое забутано место.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse on Чет Окт 28 2010, 15:52

Затоа некој стално ме вика на кафе


Последната промена е направена од hot nurse на Нед Ное 21 2010, 14:14. Мислењето е променето 1 пати
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра on Чет Окт 28 2010, 18:53

затоа кога сте на работа велите „оваа работа“, а кога сте надвор, се работи за „онаа работа“ kez
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse on Чет Окт 28 2010, 19:40

kez Не,не,не само покани има.Не значи дека сум отишла ,,на кафе,,!Таман работа! paga smea
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра on Пет Окт 29 2010, 00:05

се шегувам lol!
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Пет Окт 29 2010, 00:30

Ќе ставале кафемат на секој паркинг

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра on Пет Окт 29 2010, 00:36

kez


Последната промена е направена од dalas2no на Нед Окт 31 2010, 00:29. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Пет Окт 29 2010, 14:19


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Сре Ное 03 2010, 20:45

Подобро е сликата од партнерот наместо во џеп до срцето, да се носи во гаќите оти така ќе те боцка и потсетува.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse on Сре Ное 03 2010, 20:48

kez Koj nosi denes sliki?Treba mobilniot u gaki da go stais.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Сре Ное 10 2010, 19:51

Не земај јаболко од жена оти ќе ја предизвика змијата.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман on Сре Ное 10 2010, 20:19

zbunet напиша:Не земај јаболко од жена оти ќе ја предизвика змијата.

хахахаха.... несалам
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

е ај одолеј му де

Пишување by Кидман on Сре Ное 10 2010, 20:20

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse on Нед Ное 21 2010, 14:13

Кога само на тоа мислиш kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот