Kako znaete deka e "toa toa"????

Страна 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Саб Мај 22 2010, 12:39

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse on Саб Мај 22 2010, 12:51

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Саб Мај 22 2010, 14:05

Знам дека тоа е тоа кога таа е таа.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse on Нед Мај 23 2010, 17:43

Jesi li tu to ti?Jesi li to tu ti?Jesi li ti to tu?
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Нед Мај 23 2010, 19:35

У хотел некој странец од соба по телефон се јавува на рецепција и вели :
- Ту ти то рум ту.
Овој на рецепција не знае што е тоа и го прашува шефот, а овој му одговара :
- Па ти речи му : - Там тарам, там ,там, там !
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse on Пон Мај 24 2010, 01:25

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse on Пон Мај 31 2010, 00:57

Zatoa sto znaes deka znam,i znam deka znaes.Nema beganje!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Сре Јун 02 2010, 01:07

- Ај со среќа кола си купил.
- Фала, поубаа да си купиш
- Се омрси у неа ?
- Не.
- Епа бар купи четврт бурек и јогуртче и изеди у колата да разбиеш малер
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse on Сре Јун 02 2010, 01:13

Ова скоро го чув,добро е.Сака директорот нова кола ,па ,,зверот,, му делеше совети...
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Сре Јун 02 2010, 01:19

Зверот е неофицијален директор
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by fragola on Сре Јун 02 2010, 22:29

Koga ke probate ova-ona...
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра on Пет Јун 04 2010, 14:09

Кога не ти требаат за да го/ја видиш, едноставно знаеш дека е тука
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман on Вто Јун 08 2010, 09:29

кога и после толку време го сметаш за најзгодниот маж на светот
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by alisa on Вто Јун 22 2010, 20:54

Во моментот кога го земаш телефонот да му се јавиш, тој веќе ти ѕвони
avatar
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Пет Јун 25 2010, 21:23

Вистинското е кога веќе не е важно кој е доле, а кој горе.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман on Сре Jул 07 2010, 17:25

па викаат дека ко се бије, тај се воли
па ваљда е тоа тоа
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман on Пет Jул 16 2010, 13:10

кога го обожаваш дури и кога зборува работи кои не ти одат во прилог
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Чет Aвг 19 2010, 12:35

Знам дека таа е таа кога со мене се чувствува како во друга состојба со блажена насмевка како калуѓерка.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман on Чет Aвг 19 2010, 12:52

у другом стању?
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Тото on Вто Aвг 24 2010, 02:12

Кога заспивам насмеан како цел свет да е мој
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Пон Aвг 30 2010, 13:21

Кога некого сакаш може да те изнервира до толку да посакаш да го акнеш со нешто
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse on Пон Aвг 30 2010, 15:37

Тото напиша:Кога заспивам насмеан како цел свет да е мој
Ми кажуваат дека се смеам во сон,но за жал никогаш не се сеќавам на убавите соништа!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Пон Aвг 30 2010, 21:55

Таа е таа додека мисли дека јас сум тој
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра on Вто Сеп 07 2010, 14:45

кога веќе со ништо не може да те изненади . . . или не сака :sipka:
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Тото on Вто Сеп 07 2010, 14:58

smeenje

Де мори далас, вака ли сакаш да те изненади? paga smea
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот