Kako znaete deka e "toa toa"????

Страна 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by fragola on Нед Дек 27 2009, 20:20

Ako odlucuva vrz osnova na tugjite komentari,toa znaci povtorno nisto od biznisot
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра on Пон Јан 04 2010, 12:05

кога вишокот твоја љубов компензира за кусокот негова и така постигнувате хармонија
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Пон Јан 04 2010, 19:26

Koga ja dzvakas hranata i i ja davas preku usta da ja goltne i obratno
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by trpe on Чет Јан 21 2010, 13:17

Кога ќе удри како гром!
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман on Саб Јан 23 2010, 10:33

Кога јуначки го издржува мојот ПМС
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра on Вто Јан 26 2010, 16:58

Кога среде бел ден лежите на лед и гледате звезди и ... ја одбирате истата
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by fragola on Вто Јан 26 2010, 20:02

Pa ako trae 3 dena , znam deka bilo cudo.
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Пон Фед 08 2010, 21:46

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман on Пет Фед 12 2010, 22:49

Кога и после толку време, сеуште ти поминува слатка возбуда низ телото кога го слушаш како зборува
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Саб Фед 13 2010, 14:53

Насмевката е знак за среќа, надежта е знак на вера, а бакнежот е знак на љубовта...а да те имам тебе е знак на добар вкус.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра on Нед Фед 14 2010, 15:45

emiii, od ova pojasno - zdravje


avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Тото on Пет Фед 26 2010, 22:16

неодложен ѕех
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Тото on Пон Мар 01 2010, 12:19

Kako znaм deka "toa e toa"?

Ако Таа личи на Никол, а јас на Роби.
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Чет Мар 11 2010, 14:49

Imam zavrseno skolo za ljubomorstvo balkanski
smer, najteskiot, no uspeav da go pominam so najvisoki ocenki i duri mi
bese ponudena stipendija za studii po psihopatska ljubomora od sto bev
tolku nadaren Omilena pesna mi e " Tako ti je mala moja kad
ljubis balkanca " od Belo Dunde
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман on Нед Мар 14 2010, 18:07

затоа што му треба многу малку
за да ме смота како сака

се лутам, се лутам, претам, клоцам...
тој, само се смешка и ќе ми рече, те сакам и мене толку ми треба - одма почнувам да мижуркам ко пиле наврнато, ооооо....сонцето мое...
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Тото on Нед Мар 21 2010, 16:15

Кога ќе размислам, најчесто ми велат „Тоа е тоа“ откако ќе ми соопштат лоши вести со непоправливи последици за мене.
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Чет Мар 25 2010, 10:12

...koa ke umre nekoj
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман on Нед Апр 04 2010, 15:54

затоа што имам чувство дека цел живот сме биле заедно
(а не се сеќавам да идеше со мене во градинка...па добро, се изменил со годините сигурно,....)
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Сре Апр 07 2010, 22:56

Koga se ponasa so mene isto koga sum bolen ili zdrav, koga mi e rodenden i koga ne mi e.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Пон Апр 26 2010, 11:45

Невистинското се распознава кога и да е, при посилен дожд боите се разливаат. Вистинското најчесто природно е сиво.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман on Пон Апр 26 2010, 15:26

-сивото е убаво
се комбинира со црвено
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра on Пон Мај 03 2010, 11:07

Понекогаш мораш да го запознаеш партнерот навистина добро за да сфатиш дека никогаш нема да бидете ништо друго освен туѓинци.
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse on Пет Мај 21 2010, 21:51


  1. Ме фасцинира екстремниот електричен напон,опиплив,треперлив,кој може да се создаде меѓу маж и жена што не се познаваат,без посебни причини,само така,едноставно само затоа што си се допаѓаат еден на друг и што се борат да не го покажат тоа.Никаква потреба од зборови.Се е работа на гримаси,на пози.Како некоја погодувалка,најважната загатка во вашиот живот.Обичниот народ тоа го вика еротика,всушност се работи за чиста порнографија,односно искреност.Светот може да се сруши,вие имате очи само за тие други очи.Во својата најдлабока внатрешност,во тој момент,вие најпосле знаете.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман on Саб Мај 22 2010, 02:34

преубаво
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by the nurse on Саб Мај 22 2010, 12:35

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот