Kako znaete deka e "toa toa"????

Страна 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Нед Ное 21 2010, 14:49

Мислам т.е. замислувам оти не можам да видам kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by keti on Нед Ное 21 2010, 21:20

Нешто во мене ми зборува дека е „тоа тоа“, но јас се' уште не сакам да му верувам...

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Пон Ное 22 2010, 16:00


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Чет Ное 25 2010, 23:22

Ако не ти избега од вакво kez


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман on Пет Ное 26 2010, 00:12

јас си сакам сламена колиба, а?

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Саб Ное 27 2010, 16:59

Патот до женското срце е поплочен со јајца. Затоа мораш да пазиш како се движиш.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман on Саб Ное 27 2010, 17:10

...или да одиш по заобиколница
освен ако упорноста не ти е јака страна

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Саб Ное 27 2010, 17:34

Uste ako e strmnina na koja treba da se iskacuvam affraid

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман on Саб Ное 27 2010, 17:51

зависи колку ти е важна

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Нед Ное 28 2010, 00:09

Многумина за љубовта знаат само од филмови. И затоа си прават секакви филмови.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Тото on Нед Ное 28 2010, 12:16

zbunet напиша:Многумина за љубовта знаат само од филмови. И затоа си прават секакви филмови.


Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Нед Ное 28 2010, 12:23

Moze ke se zemat kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Тото on Нед Ное 28 2010, 12:37

А-ха, сигурно.
Само држи среќа да мижат цело време. Ако ги отворат очите, ништо од свадбата. lol!

Тото


Вратете се на почетокот Go down

појма немам

Пишување by Кидман on Пон Дек 06 2010, 00:22


Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Пон Дек 06 2010, 02:17

Кога многу те сака доволно е малку за да ја направиш среќна. Кога правиш многу значи не те сака.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by keti on Пон Дек 06 2010, 10:32

Кога многу го сакам, тогаш правам се' за да му докажам дека го сакам...Денес никој не верува на збор, само на дело... kez

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Вто Дек 07 2010, 14:47

Тој ја побара за жена, ама таа му одговори дека и’ треба време да размисли. Во меѓувреме тој се збогати, а таа одлучи и така си живееа среќно и весело до крјаот на животот.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра on Сре Дек 08 2010, 01:02

taa јас не знам. тој ми кажува.

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Пон Дек 20 2010, 22:27

Ако не се менува во килажа, значи не е за менување.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Александра on Нед Дек 26 2010, 15:33

па, си пишува убаво


Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by zbunet on Вто Јан 04 2011, 14:24

Која е вистинската личност? На сите им е пред очи, а само ретки можат да го видат

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Тото on Вто Јан 04 2011, 22:06

Додека да дознаеш дали е тоа тоа - тоа ќе помине pustina

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман on Сре Јан 05 2011, 22:56

Daisy: Sleep with me.
Benjamin Button: Absolutely.

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Кога од ваков кревет не ти се станува...

Пишување by the nurse on Чет Јан 06 2011, 13:42


the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Кидман on Чет Јан 06 2011, 13:54

го гледаше, Хоти?
јас сум цела недела под импресии

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Kako znaete deka e "toa toa"????

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот