ФЕТИШ

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet on Вто Мар 01 2011, 12:55

Висока штикла асоцира на свечени примања.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by doc holliday on Вто Мар 01 2011, 21:39

avatar
doc holliday


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet on Нед Апр 24 2011, 20:45

Фетиш е дел кој фетишистот го возбудува повеќе од цел.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by the nurse on Пон Јун 20 2011, 21:38

Што е фетиш...сакаш нешто мнооогу...
А никогаш нема да ти биде јасно зошто!? smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet on Вто Jул 12 2011, 18:09

Фетишистот е колкеционер на неиспрани женски гаќи kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by the nurse on Пон Jул 18 2011, 01:28

Постојат такви мажи...но,не знам за жена која би го правела тоа smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet on Саб Дек 15 2012, 19:19

Ако е на власт, фетиш му е сиромаштијата и затоа гледа што повеќе да ја ствара меѓу народот smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот