ФЕТИШ

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

ФЕТИШ

Пишување by Кидман on Вто Јун 22 2010, 19:50

ФЕТИШ - предмет или личност што некои примитивни племиња го обожаваат како носител на чудотворна сила

уф... а ние? непримитивниве? си ги имаме???

си ги имаме, си ги имаме...
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by trpe on Вто Јун 22 2010, 22:32

Жените секогаш имаат чудотворна сила

Треба да се размисли на оваа тема... Секогаш постои нешто или некој.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet on Чет Jул 01 2010, 12:58

Германците ја обожаваа свастиката, а ние ја обожаване сваќата и затоа победивме.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by the nurse on Вто Jул 06 2010, 19:26

Обожавам мажи со убав , длабок глас.А маж ми обожава кај жените долги убави нозе ,во убави чорапи...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet on Вто Jул 06 2010, 19:30

Ja obozavam koga zensko nosi belo , makar i samo beli corapi, jbg, perverzen tip
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by the nurse on Вто Jул 06 2010, 19:32

Не мислиш ваљда и на невестите?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet on Вто Jул 06 2010, 19:34

Ne, bas naprotiv nevesti ne me vozbuduvaat. Samo civilno belo sakam
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by the nurse on Вто Jул 06 2010, 19:37

Добро,се разбравме.Бели панталони,бел минич,бело проѕирно фустанче,бело тесно маиче...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet on Вто Jул 06 2010, 19:38

Mhm
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by Кидман on Вто Jул 06 2010, 19:43

бела медицинска униформа
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet on Вто Jул 06 2010, 19:45

Па баш и не, позанимливи ми беа кога си заминуваа, кратко ама слатко, тогаш си ги покажуваа своите вистински бои, е тоа е трансформација
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by the nurse on Сре Jул 14 2010, 19:51

Во книгата ,,Венчавка со Буда,,од Венг Феј(исто е од нејзе,,Шангај бејби,,)главната хероина е нешто, како да речеме јапонска Кери Бредшо.На секој важен дејт носи(може да си дозволи)црно или црвено,јапонско фустанче од чиста свила,во мини верзија и бара од партнерот да го искине фустанчето(тоа ја пали).Интересно,ама греота фустанчињата...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet on Сре Jул 14 2010, 20:10

Koj znae kolkavi primanja ima
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by the nurse on Сре Jул 14 2010, 22:10

paga smea Na pari mislis,neli?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet on Пон Јан 03 2011, 15:04

Висока чизма кај жените толку убаво изгледа да ти е жал и нив да и’ ги соблечеш.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by the nurse on Пон Јан 03 2011, 16:16

Како не,повеќето ги носат да ги скријат кривите ноџиња.Ретките да се стоплат.
Насмешни ми се по свадби и разни свечености во чизми...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by Тото on Пон Јан 03 2011, 16:23

Ее па сеа, па ти па tazen, не мора да го расипуваш впечатокот kez
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by the nurse on Пон Јан 03 2011, 16:28

Добро,на младите се им стои...мислев на овие постарите како мене на пример
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet on Вто Јан 04 2011, 14:23

Велат дека гумени високи чизми биле сега во мода кај жените. Бљак ! Ми асоцира на кондом. Абе кожа си е кожа.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by the nurse on Вто Јан 04 2011, 21:02

Не си јасен,кожа подаруваш или само сакаш да гледаш? kez


Последната промена е направена од hot nurse на Вто Јан 18 2011, 21:08. Мислењето е променето 1 пати
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet on Нед Јан 16 2011, 12:55

Комбинација од животинска и женска кожа асоцира на повик кон алфа мажјак. Со платно се попропустливи. Може и бета.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by the nurse on Нед Јан 16 2011, 21:31

Poznavam eden sto stalno veli deka koga bi mozel bi im zabranil na zenite da nosat pantaloni iznenad
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet on Сре Фед 16 2011, 12:39

Жена во високи чизми и фармерки личи на рибар, со кратка сукња и чизми личи на рипка.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by the nurse on Сре Фед 16 2011, 16:11

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet on Чет Фед 17 2011, 00:09

E to kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФЕТИШ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот