Пазарна вредност

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse on Саб Aвг 07 2010, 13:18


the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by fragola on Саб Aвг 07 2010, 13:20


fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet on Саб Aвг 07 2010, 22:18

Наебување значи дека немаш друг излез сем да дадеш да те онодат.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet on Саб Aвг 14 2010, 19:50

Кога ќе рече некој дека пари се заработуваат, другото е важно, ја у себе си викам

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse on Нед Aвг 15 2010, 00:11

Најважни се луѓето!Сите сме незадоволни кога е збор за пари,но мене така мајка ми ме научила и јас така ги учам децава.Само човек(дете) не може да се купи!А ако мора некој редослед :1. ЗДРАВЈЕ,2. ЉУБОВ3.ПАРИ...

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by trpe on Нед Aвг 15 2010, 00:27

Здравиот има илјада желби, а болниот само една!

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse on Нед Aвг 15 2010, 09:09

Најглупаво е што има луѓе што мислат дека никогаш нема да се разболат,дека тоа им се случува на некои други јадници и обично се исмеваат со тоа...(и после некој таков ќе ти стане пациент,и тогаш мисли дека само он е болен,и гњави се околу себе).Ние ги трпиме професионално,но тешко на семејството со таква будала...Обично имаат многу пари и мислат дека ,, вредат,, како ,, луѓе,, поради тоа... kez

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Изненадување

Пишување by trpe on Пон Aвг 16 2010, 13:36


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet on Чет Сеп 02 2010, 11:43

Вредноста на сите нас отприлика е иста, зависно е на која тезга те продаваат, дали е ударна или некоја на страна каде никој не поминува.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse on Чет Сеп 02 2010, 11:56

Оооо,во Железара никој не поминува! kez Сите одат на Битпазар!


Последната промена е направена од hot nurse на Чет Сеп 02 2010, 14:45. Мислењето е променето 1 пати

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet on Чет Сеп 02 2010, 12:07

Плешам со волците

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse on Чет Сеп 02 2010, 14:46

paga smea Ааа,затоа заличуваш малку на нив

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse on Чет Сеп 02 2010, 15:56

zbunet напиша:Плешам со волците
Подобро со волците,отколку со змиите(како кај мене) trepka

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet on Саб Сеп 04 2010, 14:19

Многумина живеат во град, а живеат како во село и во најсиромашниот крај. Многумина живеат во село,а живеат како да се во град и тоа во најбогатиот дел.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by keti on Саб Сеп 04 2010, 14:26

А каде се наоѓа твојот дом?...

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet on Саб Сеп 04 2010, 14:41

Мојот дом е онаму каде владеат други мерила, каде се гледа кој сум, а не што сум. Таму се родив, тука залутав.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet on Сре Сеп 22 2010, 21:23

- Нека има пари, куќа, кола...
- А љубов ?
- Па...ќе си фатиш шфалер/ка и ете ти љубов.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse on Пет Сеп 24 2010, 00:57

Прашај ги младиве девојки,дали се нечии швалерки од љубов? Според некои муабети со жениве на работа,само постарите 35 и нагоре, би сакале вонбрачна врска од љубов.Скоро се помладо е со некој план.За корист,за да го разведе итн.А дали и се допаѓа како маж не е важно.

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse on Чет Сеп 30 2010, 11:14

Познатиот пејач ,Роби Вилијамс со години изјавувал дека,,Бог го измислил кокаинот како начин да ти каже дека имаш премногу пари,, affraid

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet on Вто Јан 18 2011, 16:34

Кај нас пазарот на трудот исклучителните ги исклучува.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by fragola on Вто Јан 18 2011, 21:35

Reklamata ja odreduva pazarnata vrednost.

fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet on Саб Јан 29 2011, 22:11

Трудејќи се да се истакнат на пазарот на трудот, многу затруднуваат.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse on Пет Фед 04 2011, 20:24


the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet on Пет Фед 11 2011, 17:41

Доброто не се продава најдобро, оти повеќето не се добри.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse on Пет Фед 11 2011, 18:27

Расипани се kez Такво време дојде, се' има краток exp.date.

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот