Пазарна вредност

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse on Нед Јун 13 2010, 01:15

За жал,да.И што е најлошо себеси високо си се вреднуваат.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet on Нед Јун 20 2010, 22:28

Мојата пазарна вредност може да се спореди со нешто што може ефтино да се купи, а е неопходно. На пример со ВЦ хартија.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by Кидман on Нед Јун 20 2010, 23:24

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse on Нед Јун 20 2010, 23:43

Значи не си скап и без тебе никако не се може. kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet on Пон Јун 21 2010, 00:03

Такви као мене има насекаде, ги користиш и не размислуваш повеќе за нив
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse on Пон Јун 21 2010, 00:26

Тоа ти така си мислиш guska (дај боже да имаше повеќе како тебе)
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet on Пон Јун 21 2010, 00:45

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet on Вто Jул 06 2010, 19:33

Koga ke me vikne glasno celosno po ime, togas znam deka sum naebal i sleduva
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse on Вто Jул 06 2010, 19:34

Како учителка а?
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet on Чет Jул 08 2010, 01:08

Не ме праќа на пазар оти гарант нешто ќе утнам
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse on Чет Jул 08 2010, 11:30

Ма тоа вие мажите намерно така праите,за да не ве праќаме.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet on Чет Jул 08 2010, 11:34

Не’ заведуваат по пат, ние не сме криви
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse on Чет Jул 08 2010, 11:42

paga smea Да,и случајно ги памтите сите продавачки,оваа е нова,онаа е ваква-таква.Ааа , шо требаше да купам?
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet on Чет Jул 08 2010, 12:49

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse on Саб Jул 10 2010, 15:48

,,Денес луѓето ги знаат цените на сешто,но на ништо не ја знаат вредноста,,-Оскар Вајлд(ви досадив денес со него zal mi e )
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet on Саб Jул 10 2010, 16:01

Zatoa nie ja znaeme tvojata vrednost
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse on Саб Jул 10 2010, 16:13

usramen guska
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet on Саб Jул 17 2010, 16:13

Мислам дека станав комичар затоа што повеќето од тие кои ги познавам тешко можеш да ги насмееш
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by Александра on Нед Jул 18 2010, 12:22

генерациите што беа воспитани дека чесноста и работливоста се најценети особини - наебаа


avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by Тото on Нед Jул 18 2010, 12:31

изгледа ги заебаа оние кои сфатиле дека најценета особина е со пари

а горните и долната особина одат заедно како цицки и пенис на едно тело doktor

avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by zbunet on Нед Jул 18 2010, 17:58

Нашата вредност е колку и нашата верност.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by Кидман on Нед Jул 18 2010, 18:14

zbunet напиша:Нашата вредност е колку и нашата верност.

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by Александра on Вто Jул 20 2010, 01:22

Пазарната вредност е правопропорционална со инвестицијата. Ако ќарат од тебе скапите фризери, козметичари и „бутичари“, ќе ќариш и ти sminka
Последната промена е направена од dalas2no на Чет Aвг 05 2010, 00:36. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by the nurse on Сре Aвг 04 2010, 11:38

,,Единствената ВЕРА на Западот е МЕРА,а единствената МЕРА на Истокот е ВЕРА!,,-Сашо Тасевски...е сега ние кај припаѓаме,проценете сами. koj
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by fragola on Саб Aвг 07 2010, 12:57

Kalta moze da go izvalka biserot, no ne moze da go pretvori vo kal.
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Пазарна вредност

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот