Кај го фаќаш твојот партнер ?

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet on Нед Мај 23 2010, 18:59

Коа ќе пројде крај тебе ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by the nurse on Нед Мај 23 2010, 19:07

Не фаќам,ме фаќаат!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet on Нед Мај 23 2010, 19:10

- Ау ! Абе ненормален еден, пушти ми го гзот !
- Ќути, тоа е природно.
- Од кај знаеш ?
- Ми кажаа едни луѓе.
- Кои луѓе ?
- Не ги знаеш, ти не се знаеш со такви, хехе
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by the nurse on Нед Мај 23 2010, 19:13

Баш така,само веќе незгодно е пред децата,пораснаа!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet on Нед Мај 23 2010, 19:26

Деца ко деца им текнува на нас кога се само гладни и неќат да им досаѓаме дур играат некоја игра. А за тоа време ние
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by trpe on Вто Мај 25 2010, 11:53

Кај стигнам, само да наполнам раце
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet on Вто Мај 25 2010, 14:04

Ја не знам како тоа све има работа околу мене и се трти демек вредна била, ама ја тоа не го сваќам така и пружам рака.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by the nurse on Сре Мај 26 2010, 19:09

Некој и со поглед фаќа.Некој со зборови,ти збори нешто друго,ама се осеќа ...
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet on Сре Мај 26 2010, 20:02

Ја фаќам у расположење кога ми треба нешто
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by trpe on Чет Мај 27 2010, 23:06

Некаде во тесно
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by Александра on Сре Јун 02 2010, 20:14

na delo
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet on Сре Јун 02 2010, 21:44

Navodno mi se valkani racete i ja teram da mi gi izvadi klucevite od dzepot koj mi e skinat
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by the nurse on Сре Јун 02 2010, 21:51

E ova e edna od najvaznite raboti sto mi se dopaga kaj mazite.Kolku i da imate godini nikogas ne ja gubite taa mladalacka euforija i humor vo vrska so sexot.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet on Сре Јун 02 2010, 22:09

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by Emily on Чет Јун 03 2010, 02:47

najcesto go fakam vo laga,se vazi toa?
avatar
Emily


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet on Чет Јун 03 2010, 17:17

Па сеа, ако не знае да се сокрие
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by fragola on Чет Јун 03 2010, 18:10

Vo tesno.
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by Александра on Чет Јун 03 2010, 18:19

jas sakam da go fatam na emocii, a toj saka da go fatam za drugo
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by Кидман on Саб Јун 05 2010, 12:41

тој ме фаќа, јас бегам
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by Тото on Пон Јун 14 2010, 14:07

се плашам дека нејзината врска со пијаното не е само деловна
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet on Нед Aвг 01 2010, 13:08

Имитирам виолина на неа се’ додека не’ почне да и‘ се причинува звук.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by fragola on Пон Aвг 02 2010, 00:56

Za kosa najcesto
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by the nurse on Вто Aвг 03 2010, 11:15

...Имаше некој виц,вака некако:-Кога бев млад жена ми само ќе ме пипнеше за коса и одма реагирав таму доле.Сега кога ќе ме пипне доле,коса ми се крева на глава affraid
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet on Вто Aвг 03 2010, 11:20

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by fragola on Вто Aвг 03 2010, 21:28

avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот