Што ќе јадете ?

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by keti on Пон Дек 20 2010, 23:08

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by na oko on Вто Дек 21 2010, 10:25

prasecko na vegetarjanski nacin

na oko


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by the nurse on Вто Дек 21 2010, 18:01

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by keti on Вто Дек 21 2010, 23:16

Ништо повеќе не е сигурно, така е и со храната...Ако речеме дека подобро е да се вратиме кон природната храна, пак ќе згрешиме зошто природата ни е исто така загадена...Што ни преостанува?
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Ааа...јадевме ова и она и...

Пишување by the nurse on Вто Дек 28 2010, 19:28


avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Александра on Пет Дек 31 2010, 22:23

сто посто нешто полно со холестерол kez
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

И после... холестеролот од што се качува?

Пишување by the nurse on Саб Јан 01 2011, 20:03

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Тото on Пон Јан 03 2011, 16:13

avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by ?????? on Пон Јан 03 2011, 18:28

тост

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Изедовме веќе...

Пишување by the nurse on Чет Јан 06 2011, 23:56

Крапот,додуша се обиде да ми избега...но успешно го обезглавив.А лепчето подобро од секогаш...а иначе на тато му падна,редовно...паричето!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by zbunet on Пет Јан 07 2011, 00:26

Кај нас на Дедо Боже му падна паричето kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што ќе јадеме?

Пишување by Александра on Пет Јан 07 2011, 18:14

Велат дека ова ќе биде прашањето на деценијата.

(Вести: храната ќе поскапи, транспортот ќе поскапи, енергијата ќе поскапи ...)
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Александра on Саб Јан 08 2011, 00:27

хахаха, да, додека има јајца (за палачинки) и сливи (за џем) - нема криза за нас kez
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by the nurse on Саб Јан 08 2011, 01:26

dalas2no напиша:Велат дека ова ќе биде прашањето на деценијата.

(Вести: храната ќе поскапи, транспортот ќе поскапи, енергијата ќе поскапи ...)

Значи дебелите и богати ќе останат такви,
дебелите и сиромашни ќе ослабат,
слабите и сиромашни ќе исчезнат... obesen
Слабите и богати,баш ќе им биде гајле за се'.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Тото on Саб Јан 08 2011, 13:36

Аууу! affraid

Ептен кул предвидување kez . Значи во МК ќе се преполови бројот на ители, а тие што ќе останат ќе бидат слаби и згодни jazik
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by the nurse on Нед Јан 09 2011, 21:33

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Александра on Саб Јан 22 2011, 16:42

аман од јадење, од руски салати, кифлици и бајадери
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by doc holliday on Нед Фед 06 2011, 20:42

avatar
doc holliday


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by doc holliday on Пон Фед 14 2011, 23:47

avatar
doc holliday


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Александра on Чет Фед 17 2011, 00:15

што ќе ми остави мачката

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by zbunet on Вто Фед 22 2011, 23:40

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by keti on Сре Фед 23 2011, 13:57

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by the nurse on Сре Фед 23 2011, 14:15


avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Александра on Вто Мар 08 2011, 22:08

еден колега струмичанец се пофали дека денес празнично ќе ја пречекал сопругата со печено прасе. така ќе се маскирал. струмичка работа
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Кидман on Чет Апр 14 2011, 11:41

денес сум во состојба да го изедам цел фрижидер
сосе решетки
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот