Што ќе јадете ?

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Тото on Пет Апр 15 2011, 01:03

Ми оставиле грав! Дали се нормални?!
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by keti on Пет Мај 27 2011, 23:49

kez guska
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Александра on Нед Мај 29 2011, 11:14

гости!
е па, више! усул да се немало!
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Александра on Вто Мај 31 2011, 09:54Господине trpe, ќе ми биде голема чест и задоволство за вечера да имам еден џентлмен со префинет вкус, како вас

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by the nurse on Саб Јун 04 2011, 13:30

Бурек smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by keti on Пон Aвг 22 2011, 07:53

Најдобро е да се јаде здрава храна...E, сега прашање е што се' влегува во здрава храна... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by trpe on Сре Сеп 14 2011, 15:52

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by the nurse on Чет Сеп 15 2011, 11:35

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Кидман on Саб Окт 01 2011, 08:00

- Мајче, за сабајле не спремајте ништо, ќе ви донесам мекици за појадок

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by the nurse on Пет Окт 21 2011, 17:39

Jadam,pukanki smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by zbunet on Пет Ное 18 2011, 14:02

Hranata treba da prestavuva posebno zadovolstvo ako po nea sleduva nesto posebno slatko lulanje
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by trpe on Саб Ное 26 2011, 16:25

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Тото on Саб Ное 26 2011, 23:32

zbunet напиша:Hranata treba da prestavuva posebno zadovolstvo ako po nea sleduva nesto posebno slatko

Jas bi desertot namesto predjadenje, ako moze
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by trpe on Вто Ное 29 2011, 13:08

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by trpe on Сре Дек 07 2011, 13:15

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by the nurse on Пон Дек 12 2011, 22:25

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by trpe on Сре Дек 14 2011, 11:56

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by trpe on Пет Дек 16 2011, 13:52

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by trpe on Пон Дек 26 2011, 12:25

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Кидман on Вто Дек 27 2011, 16:51

пази сеа...
Увијач, лута пиперка во макало, црвено вино...
мх...мх...
ако во овој момент умрам, ќе умрам задоволна
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by the nurse on Нед Мар 04 2012, 17:55

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by the nurse on Чет Апр 12 2012, 08:34

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by the nurse on Сре Јун 20 2012, 09:18

Отишја Кумановац куде доктора и жали се:
- Докторе немам апетит.
- Како бе немаш апетит – чуди се доктор. Па изеја си шест сарме, цело пиле, и неколко кременадле, и викаш немаш апетит.
- Не да не сам изеја, ..ама све некако без апетит
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by keti on Чет Јун 28 2012, 00:29

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by the nurse on Нед Дек 09 2012, 20:04

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ќе јадете ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот