Типови на карактери

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Чет 2 Сеп - 11:34

Постојат и самоумни карактери, само тие знаат и никој друг ништо не знае.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by alisa on Саб 4 Сеп - 8:43


alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by Александра on Саб 4 Сеп - 10:37

paga smea lol!

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse on Саб 4 Сеп - 11:02

Чашата и треба да биде скршена! trepka paga smea

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by Кидман on Саб 4 Сеп - 12:48

јас мислам дека е грда

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Саб 4 Сеп - 12:50

Ја не можам да ...

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by Кидман on Саб 4 Сеп - 12:51

демек 18 години имаш

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Саб 4 Сеп - 13:30

Ако не ме гледа, не може никој да ја забележи разликата

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Нед 12 Сеп - 14:20

Себе се обидуваме да се разбереме на најнесреќниот начин. Секој од оние со кои се познаваме ќе ни’ каже по некој збор за нас, потоа од тие фрагменти се ствара лепеза од туѓи мислења од која сакаме да створиме слика за самите нас т.е. како не’ гледаат другите и нормално безуспешно се обидуваме во неа да се пронајдеме.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse on Нед 12 Сеп - 14:50

zbunet напиша:Себе се обидуваме да се разбереме на најнесреќниот начин. Секој од оние со кои се познаваме ќе ни’ каже по некој збор за нас, потоа од тие фрагменти се ствара лепеза од туѓи мислења од која сакаме да створиме слика за самите нас т.е. како не’ гледаат другите и нормално безуспешно се обидуваме во неа да се пронајдеме.
Како не,себеси убаво си се разбирам.А што мислат другите... tarumba Се пронаоѓаме успешно во сликата на оние кои навистина не сакаат(па барем по една таква личност имаме...) guska

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Пон 27 Сеп - 10:22

Што е ароганција ? Најобична параноја. Паранојата не е толку манија на гонење колку што е илузија на величина, значи нарцисоидност. А што е нарцисоидност ? Најобична потисната хомосексуалност.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by Александра on Пон 27 Сеп - 16:07

аха, значи арогантните се педери

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Пон 27 Сеп - 17:08

Некој читал книга на клупа и некој полицаец му пришол прашувајќи го што чита :
- Абе логика
- Е што е тоа логика ?
- Имаш аквариум ?
- Имам.
- Штом имаш аквариум значи ги сакаш животните, тоа значи дека ги сакаш и луѓето, а тоа значи дека го сакаш жените и дека не си педер.
Отишол полицаецов во станица и фатил да ја разлистува книгата. Командирот го прашал каква е таа книга :
- А бе логика
- Е што е тоа логика ?
- Имаш аквариум ?
- Немам
- Епа тоа значи дека си педер

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse on Пон 27 Сеп - 17:59

paga smea

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by keti on Пон 27 Сеп - 22:44

alisa напиша:

Во оваа табела на типови на карактер недостасува што мисли музичарот....

Музичарот мисли дека чашата со вода може да произведи хармонична музика, а доказ за тоа е и следното видеа....Уживајте backa


keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Вто 5 Окт - 20:43

Карактер е кога инсистира на предигра

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by Александра on Пет 8 Окт - 3:11

карактер: ноќна птица (був)

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Сре 10 Ное - 18:41

Навалите народе! Распродажба на ефтини карактери! Ако знаеш и јазик, прави се енглез и ќе го купиш и за едно сокче!

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by Кидман on Сре 10 Ное - 19:22

zbunet напиша:Навалите народе! Распродажба на ефтини карактери! Ако знаеш и јазик, прави се енглез и ќе го купиш и за едно сокче!


чиста

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse on Сре 10 Ное - 19:24

Најнов тип(измутиран)КАРАКТЕР: БЕЗ КАРАКТЕР affraid Оди до врвот како полжавот во приказната(со лигавење)БЉАК!

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Чет 11 Ное - 11:04

Што се прави овој паметен? Значи нечија паметност е загрозена.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse on Чет 11 Ное - 11:42

,,Паметност,, kezОној што е навистина паметен,не се чувствува од никого загрозен.

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Чет 11 Ное - 11:52

Баш така Паметната она

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by ?????? on Чет 11 Ное - 21:34

Непредвидлив. Некогаш и самата себе си се изненадувам.

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by keti on Пет 12 Ное - 9:21

Zbunjen, ali sladak

Ovaj tip muškarca je uvek zbunjen. Njemu je potrebna konstantna nega. Najčešće deluje unezvereno, kao da je pao s Marsa. Uvek negde žuri i odaje utisak zauzetog čoveka, a u stvari ni sam ne zna gde žuri. Najbolje se oseća kad stoji mirno i kad posmatra šta se dešava oko njega. Često nije u stanju da se uhvati u koštac sa životnim problemima jer se uvek spetlja. Nerado istražuje realan svet jer mu to deluje suviše opasno.
Kako ga otkriti: Šeprtlju možete lako da otkrijete. On uvek zakači nešto u hodu, a i stalno priča da je jako zauzet, ali ne deluje kao da ide bilo kuda.
Kakve žene voli: Smotanko traži stabilne žene, koje su uravnotežene, ali i vatrene.
Ovaj muškarac najčešće izabere ženu koja je potpuna suprotnost od njega, ženu koja je dovoljno pronicljiva da prepozna njegovu suštinu. Najbolje se oseća u dugim vezama jer ne voli promene.


keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот