Типови на карактери

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse on Вто Јун 29 2010, 15:18

Ne znam,stalno mi vika deka imam dolg jazik(bukvalno)! iznenad I deka na rabota sim kul,a posle doma se isturam vrz nego!I deka mnogu baram od nego i deckive! zverce
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by Кидман on Чет Jул 01 2010, 21:40

тој има его дури и во тагата
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Пет Jул 09 2010, 13:00

Карактер е кога нејзиното „ Не “, не ти значи ништо и навалуваш и кога не е место ни’ време.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by trpe on Пет Jул 09 2010, 13:08

А она е јак карактер
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by Александра on Пет Jул 09 2010, 13:14

сака да каже: Има да се помачиш smesko

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by Александра on Пет Jул 09 2010, 13:24

овде е кога пораснала и си го коригирала карактерот (ама пораснал и тој smesko )

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Пет Jул 09 2010, 13:41

Експлицитно чешање и после иди сочувај култура. Види го како си е мирен и културен, а она сака да го направи куртулен
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse on Пет Jул 09 2010, 16:15

Ги потрошила мангупите,време и е за мажење... kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Пет Jул 09 2010, 18:38

E da, i na nas mirnite ni doaga redot nekogas
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse on Пет Jул 09 2010, 19:00

Вие , мирните???!!!! paga smea Не би рекла дека си нешто многу мирен!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Пет Jул 09 2010, 19:54

Da imase zemja Mirnija ke bev niven ambasador
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse on Пет Jул 09 2010, 23:58

А зошто не премиер? kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Вто Aвг 10 2010, 14:42

Да имаш карактер значи сам да се подржуваш.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by Кидман on Пон Aвг 16 2010, 23:38

цело попладне и цела енергија ми ја потроши еден Форест Гамп
некои карактери навистина личат на блага ретардација obesen
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse on Пон Aвг 16 2010, 23:48

Што збориш,јас мислев тие само во Америка ги има! zal mi e, guska
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by Тото on Сре Aвг 18 2010, 09:52

Некои мислат дека превземам непотребни ризици titanik
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Сре Aвг 18 2010, 10:08

Nekoi mislat deka voopsto ne prevzemam rizici ne raboti
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by Тото on Сре Aвг 18 2010, 10:15

Затоа што паметно ризикуваш и никој не забележува колку ставаш на коцка за да ти префрла за неодговорно однесување kez
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse on Сре Aвг 18 2010, 10:19

Денес не вреди за никого и за ништо да превземаш ризик.Секогаш со лошо ќе ти биде вратено,дури и од свои луѓе.Затоа терај си го кефот,краток е животот... flower
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Сре Aвг 18 2010, 10:22

Тото напиша:Затоа што паметно ризикуваш и никој не забележува колку ставаш на коцка за да ти префрла за неодговорно однесување kez


kez Koj moze tebe verbalno da te sovlada, ova jako me mavna iako za mene ne se odnesuva
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Сре Aвг 18 2010, 10:28

hot nurse напиша:Денес не вреди за никого и за ништо да превземаш ризик.Секогаш со лошо ќе ти биде вратено,дури и од свои луѓе.Затоа терај си го кефот,краток е животот... flower


Има една смешна поента во размислувањата на тие кои лично не’ познаваат. Најмалку подршка можеш да очекуваш од нив заради тоа што се понижуваш да се симнеш на нивно ниво за да те разберат што зборуваш и си земаат за слобода да те стават во ист кош и воопшто не знаат за твоите вистински капацитети. А ако знаат редовно ќе те негирааат. paga smea
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by Александра on Саб Aвг 21 2010, 10:45


Успехот го открива нашето вистинското лице.
Кога губиме, гордоста не` крепи - кога успеваме, гордоста не` издава.
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Саб Aвг 21 2010, 11:05

Да бидеш успешен во денешно време подразбира да имаат кај кого да се гребат и да му го бацуваат газот.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by Кидман on Саб Aвг 21 2010, 12:44

хихихихихих......
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by Тото on Чет Aвг 26 2010, 13:39

Јас сум издржливо магаре, и од тоа многумина се изненадени.
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот