Типови на карактери

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Пет Ное 12 2010, 11:01


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by Кидман on Пет Ное 12 2010, 12:18

lol!

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by Кидман on Пет Ное 12 2010, 12:24

покрај еден куп маани, и ова е карактеристично за мене
- моите пријателства се трајни

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by keti on Пет Ное 12 2010, 13:17

Filozof
Kako da ga prepoznate

Oženjen je, ima dete, i to ne krije. Brak mu je dosadio, ali mu na pamet ne pada da se razvede. Odnos s njim karakteriše mešavina romantike, strasti i pritužbi na ženu. I na internetu glumi „ranjenog orla” koji bi sve na svetu dao da pronađe ženu svog života. Ubrzo će vas ubediti da ste baš vi ta koju toliko traži.
Čim shvati da vas je osvojio, nestaće u vidu lastinog repa.


keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Сре Дек 01 2010, 20:38

Жена со карактер прва бара.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse on Сре Дек 01 2010, 21:06

Бара,бара ...па у бара. kez

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Сре Дек 01 2010, 21:18

Кој чука ќе му отворат, кој бара ќе добие kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse on Сре Дек 01 2010, 21:39

Кроткото јагне од две мајки цица kez

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Нед Дек 12 2010, 17:51

Тешко е да се препознае каков карактер има, дури може и никогаш да не го препознаеш.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse on Нед Дек 12 2010, 18:16

hot nurse напиша:Кроткото јагне од две мајки цица kez
Вчера еден пациент( што сменил 6 жени)ми вели:
-Знаеш сестро, кроткото јагне од 9 мајки цица! iznenad
-Ај,не претерувај!-му враќам.
-Што,да не ме фатеше болеста ќе терав до 9!

Нема врска,важно не смее сите smeenje
Добро е што постојат и такви.

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by Александра on Нед Дек 12 2010, 18:21

море, пази сега да не помине од мајки на сестри kez

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse on Нед Дек 12 2010, 18:25

smeenje Ааа,не.Од нас само affraid

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Чет Дек 23 2010, 02:14

Порно ѕвездите немале среќа веднаш да се усреќат и затоа мораат да бидат упорни да си ја најдат својата вистинска љубов.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse on Саб Јан 01 2011, 19:46

Многумина излегле од село,но од некои селото никако.

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Сре Фед 02 2011, 17:54

Лав со истапени заби личи само на лав

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse on Вто Фед 08 2011, 23:31

Постојат два типа на луѓе.
Големи и мали.
Малите ги исмеваат големите и им завидуваат.(Кога ќе ги сретнат им се додворуваат).
Големите тоа немаат потреба да го прават,затоа се ГОЛЕМИ.

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by keti on Сре Фед 09 2011, 00:34

Можеби постојат неколку типа на карактери, но во суштина сите луѓе се исти...Настојуваат да ја одржат рамнотежата меѓу доброто и лошото што е скриено во нив...

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Сре Фед 09 2011, 01:18

Добриот го онадуваат, лошиот онади. kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse on Сре Фед 09 2011, 15:04

zbunet напиша:Добриот го онадуваат, лошиот онади. kez
Аха...жените се добри,мажите лоши kez

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Нед Фед 20 2011, 22:00

Ако на жената и’ кажеш “Не!“ исто како да си на родео. Можеш слободно да вклучиш штоперица да видиш колку ќе издржиш.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by Кидман on Нед Фед 20 2011, 23:01

zbunet напиша:Ако на жената и’ кажеш “Не!“ исто како да си на родео. Можеш слободно да вклучиш штоперица да видиш колку ќе издржиш.
ne e tocno

mozes slobodno da i kazes NE, ako si vo pravo!
sekako, tuka morame da go zememe vo predvid faktot deka toa e mnogu retko,
no sepak, ne treba da se gubi nadez

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Чет Мар 10 2011, 16:13

Најзачестен тип на карактер кај нас, посебно е изразен во управувачките структури е вртач на глава на друга страна од каде би требало ода превземе нешто. Оваа земја не е сиромашна колку што има мрзливи и себични на власт.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse on Чет Мар 10 2011, 16:46

...мрзливи и себични на власт.
Точно.Но,мнозинството работници се исто мрзливи и себични.
И ако тој што е на одговорна функција работи многу, се чудат:
-Па,ти си шефица зошто работиш?Биди госпоѓа! iznenad
Додека е така,ќе ни биде како што е ...и полошо.

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by zbunet on Чет Мар 10 2011, 17:16

е да, во право си tazen

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by the nurse on Чет Мар 10 2011, 23:19

fala

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Типови на карактери

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот