ЖЕНИ vs МАЖИ

Страна 3 of 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Вто Јун 15 2010, 15:38

Da ,od filmovi ,a vie kolku i da gledate fudbal pa nema da znaete taka da igrate kez


Последната промена е направена од hot nurse на Вто Јун 15 2010, 16:13. Мислењето е променето 1 пати
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet on Вто Јун 15 2010, 16:08

Постојат вродени позиции и стекнати предиспозиции
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Вто Јун 15 2010, 20:46

Mislis obratno? flower
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet on Вто Јун 15 2010, 20:52

Vrodena pozicija znaci deka si nadaren oti imas pisanka vo genot.

Steknata predispozicija znaci deka si sutnal bar ednas topka i ne si padnal

Se zezam, sve e toa igra so zborovi t.e. sekoj zbor moze da se isprevrti
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet on Вто Јун 15 2010, 21:09

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Вто Јун 15 2010, 23:40

WOMENHATER! plezenje
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Сре Јун 16 2010, 20:05

,,Zenite nikogas ne znaa t koga zavesata e spustena,tie bi sakale nekoj VI-ti cin,iako deloto vece ne e interesno,tie sakaat da go prodolzat,,-Oscar Vajld(ne znam od kaj znael ovoj tolku za zenite koga bas i ne bil po niv)
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Кидман on Сре Јун 16 2010, 20:09

знаел!!!
еве јас на пример, сакам уште продолженија од Шехерезад
море неќам од Шехерезад,, од господин Онур сакам
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet on Сре Јун 16 2010, 20:09

Postojat mazi koi mislat deka gi poznavaat zenite, no kako i da e gi praifakaat so tie mani i doblesti zatoa sto gi sakaat. Postojat i mazi koi mislat deka gi poznavaat zenite i gi osuduvaat zosto ne se kako mazite koi si gi sakaat
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Сре Јун 16 2010, 20:38

fala you are the boss
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet on Сре Јун 16 2010, 20:45

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Кидман on Сре Јун 16 2010, 21:22

гледа фудбал...
јас му раскажувам планови за преуредување...
ми вика, ок за 8 минути завршува фудбалов, после ќе ми кажеш
викам ај добро
и седнувам на компјутер и се заборавам
поминуваат 8...па 8... па 8.... минути
и еве го...-аааааа..... да не беше компјутеров, најмногу до 7 ќе издржеше
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Чет Јун 17 2010, 14:47

Ма, нека гледа фудбал колку сака,нека не ми досаѓа.Дај сеа салата,напрај пуканки,не знам што...Уште па сака да ми препричава тоа фудбалот.Ќе им спремам се за јадење,ама не можам да слушам.Исто како него шо го нервира коа зборам шо се дешава на работа кај мене... kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet on Чет Јун 17 2010, 15:03

Според мене нема ништо поубава глетка од згодно женско тело, а уште ако само мене ме сака и е голо, тоа е совршенство.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Чет Јун 17 2010, 15:05

Ооо,имало и исклучоци.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet on Чет Јун 17 2010, 15:06

Некои машки би рекле изрод и издаица рода свог
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Пет Јун 18 2010, 00:22

Inace mus mi gleda pregledi za fudbalot na RTS.Sega razbrav i zosto,imaat mnogu zgodna voditelka.Ako neka gleda...
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet on Пет Јун 18 2010, 00:26

Pa on ne ja stail tamu,ne e toa sto ti se cini
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Пет Јун 18 2010, 00:27

paga smea
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet on Пет Јун 18 2010, 00:30

Koga pocnaa zeni u sport da se mesaat i da remetat koncentracija, e pa vise
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

На што ти асоцира ?

Пишување by zbunet on Пон Јун 21 2010, 13:08

Поимите жена или маж ?

Мене жена веднаш ми асоцира на
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Кидман on Вто Јун 22 2010, 00:04

маж ми асоцира на

заштита
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Кидман on Вто Јун 22 2010, 00:27

i na boks

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet on Вто Јун 22 2010, 00:36

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet on Вто Јун 22 2010, 01:02Spored legendite sirenite gi mamat mornarite da se ucukaat u toa karpite i da se udavat
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот