ЖЕНИ vs МАЖИ

Страна 17 of 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Пон Сеп 10 2012, 08:59

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet on Пон Сеп 17 2012, 17:44

Жените се се’ помалку од доверба затоа што се’ повеќе наликуваат на мажите kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by keti on Вто Сеп 18 2012, 05:57

kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Сре Сеп 26 2012, 20:22

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Тото on Саб Ное 24 2012, 02:13

avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet on Саб Ное 24 2012, 17:19

Si imame preveduvac kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Чет Дек 20 2012, 11:13


Od 500 anketiranih žena, na pitanje ‘’da li je sex bolji sa mužem ili ljubavnikom’’
200 je odgovorilo da je bolje sa mužem, a 300 sa ljubavnikom.


NIJEDNA NIJE REKLA DA NE ZNA iznenad
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Тото on Чет Дек 20 2012, 15:51

the nurse напиша:
Od 500 anketiranih žena, na pitanje ‘’da li je sex bolji sa mužem ili ljubavnikom’’
200 je odgovorilo da je bolje sa mužem, a 300 sa ljubavnikom.


NIJEDNA NIJE REKLA DA NE ZNA iznenad

Гледаат серии, па извлекуваат заклучоци, на која како и сече kez
то ест, сигурно имало барем 2-3 поштени женски во тие 500 perverzen
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet on Нед Јан 06 2013, 14:55

Прво е маж врз жена, а после е маж VS жена kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Нед Апр 28 2013, 12:38

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Пет Мај 10 2013, 11:10

Жена кога ќе ти каже дека ќе биде готова за 5 минути е исто како кога мажот ќе каже дека ќе дојде дома за 5 минути! ceka
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by keti on Пет Мај 10 2013, 16:04

Se' se sveduva na ednakvost!
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Чет Јун 20 2013, 23:23

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Саб Jул 06 2013, 14:18

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Тото on Вто Aвг 20 2013, 22:56

avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Jelena vs Andrej?

Пишување by the nurse on Пон Сеп 16 2013, 23:58

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

МАШКИ МОЗОК

Пишување by trpe on Пет Сеп 20 2013, 15:16

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Вто Окт 01 2013, 12:46

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Нед Јан 05 2014, 13:56

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Чет Јан 09 2014, 16:02

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 17 of 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот