ЖЕНИ vs МАЖИ

Страна 6 of 17 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by trpe on Вто Сеп 07 2010, 17:46

Што е сличоста помеѓу жена и ролетна?
- Од двете неможеш бел ден да видиш.
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by keti on Вто Сеп 07 2010, 19:01

Трпе ни е во форма овие денови...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Мажи на годината

Пишување by alisa on Чет Сеп 09 2010, 20:17

avatar
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Чет Сеп 09 2010, 20:21

paga smea Да не им треба помош на ,,мажиштава,,?
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Александра on Пет Сеп 10 2010, 01:10

мажите се загрозен вид и мора да ги чуваме и негуваме bidi umen
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet on Пет Сеп 10 2010, 01:13

Е ДА
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Александра on Пет Сеп 10 2010, 02:22

жени версус мажи.
и покрај сите контри, в кревет спротивностите се привлекуваат
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet on Пет Сеп 10 2010, 11:19

E da
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Пет Сеп 10 2010, 12:30

Чудна работа,кога нема алфа мажјак колку не спојува женската солидарност.(За кај мене на работа си зборам,да не бидам сфатена погрешно) kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како најлесно да го убиеш мажот

Пишување by trpe on Нед Сеп 12 2010, 14:06

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Кидман on Нед Сеп 12 2010, 14:27

јас да сум лавица, овој не би го убила
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Нед Сеп 12 2010, 14:33

paga smea Да бе,скоро видов книга,,Како да си го убиеш сопругот,,.Само ја разгледав,ама видов многу инвентивни начини...А ова Трпе,како може да е лесно,треба лав да бараш,а после што ќе му правиш.Треба секој ден да носи жената нов маж дома да го храни,многу ризично и скапо kezП.С.И јас да сум лавица овој не би го убила,но како што гледам е лав... trepka
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Кидман on Нед Сеп 12 2010, 14:40

Хоти ма, Use your imagination
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet on Нед Сеп 12 2010, 15:10

Жената е сложувалка кој тешко ќе ја сложиш, а и тешко дека со неа ќе се сложиш.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Нед Сеп 12 2010, 15:41

Ќе се сложиш ако двајцата ги поседувате вистинските делови,ако не ќе се утепаш од сложување,џабе kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet on Нед Сеп 12 2010, 15:46

Ќе буташ со сила и ќе влезе накриво
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Нед Сеп 12 2010, 15:55

Е да, некогаш така се случува kez И после жената шината,ова ја боли,она... paga smea
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet on Нед Сеп 12 2010, 15:58

Болката е добар учител, те учи како да се наместиш
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Нед Сеп 12 2010, 16:02

Кој ќе научи ,кој не.Затоа на стари години ги гледам некои летаат,а некои едвај одат kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet on Вто Сеп 14 2010, 01:41

Што е жена без срце ? Политичар.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by alisa on Сре Сеп 15 2010, 15:38

Најмала книга!

- Која е најмалата книга во светот?
- "Што мажите знаат за жените".
avatar
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Сре Сеп 15 2010, 16:42

10
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet on Сре Сеп 15 2010, 17:29

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by the nurse on Сре Сеп 15 2010, 18:02

На времето една моја баба велеше:-Жената да засака друг маж,најмногу може да ја ,, натера,, нејзиниот! iznenad Бев мала,и се чудев,но сега кога гледам некои работи по луѓе што се случуваат,гледам дека била во право! flower
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by zbunet on Сре Сеп 15 2010, 18:09

Da be, sve mazite krivi
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЖЕНИ vs МАЖИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 17 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот