Шо праиме со диетиве...уф...

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Кидман on Вто Окт 11 2011, 17:10

Секогаш во овој период од годината многу ми се јаде
сигурно во некоја моја мината инкарнација, сум била мечка
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by zbunet on Вто Окт 11 2011, 18:20

Ратка Пиратка, газот многу и’ лапка kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Кидман on Вто Окт 11 2011, 20:48

баш ти е нешто римава... пппффф....
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by the nurse on Чет Окт 13 2011, 09:46

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by the nurse on Нед Окт 16 2011, 09:39

-Сестро ,вагата за мерење е расипана!-ми вели една пациентка.
-Како не, чекај јас ќе се измерам...секогаш имам 58-59кг.
Застанувам,гледам ... 62 iznenad
Расипана,дефинитивно... lut
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by zbunet on Нед Окт 16 2011, 12:07

Во недела дозволено е жена да биде подебела за да ослабува до следната недела kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Кидман on Вто Окт 25 2011, 12:14

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by zbunet on Вто Окт 25 2011, 15:52

Како да се омрсиш, а да држиш диета? perverzen perverzna
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by the nurse on Сре Окт 26 2011, 08:34

Кидман напиша:

palce No,i koga bile po 21g. sigurno bila ista razlikata...genetika.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by zbunet on Нед Окт 30 2011, 11:10

Како се држи диета? Треба да ти е досадно јадењето, а не да јадеш од досада kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by trpe on Сре Дек 07 2011, 13:02

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by trpe on Сре Дек 14 2011, 11:53

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by trpe on Пет Дек 16 2011, 13:30

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by trpe on Пон Дек 26 2011, 12:24

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by the nurse on Пон Мај 14 2012, 18:57

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by alisa on Сре Jул 11 2012, 13:09


avatar
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by trpe on Чет Сеп 19 2013, 09:19

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by trpe on Пет Сеп 20 2013, 15:09

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Тото on Вто Апр 15 2014, 00:08

avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот