Шо праиме со диетиве...уф...

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by zbunet on Пон Апр 05 2010, 12:42

I ja znam eden nacin na dieta

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Кидман on Пон Апр 05 2010, 12:54

знам јас...знам ти каков начин може да знаеш
гарант е со некоја физичка активност поврзан
прочитано букварче си ни админе

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Кидман on Вто Апр 06 2010, 22:34

не е важно колку кила имаш
туку дали знаеш да ги носиш

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by trpe on Сре Апр 28 2010, 14:52

Кидман напиша:не е важно колку кила имаш
туку дали знаеш да ги носиш


Е навистина е така. Имам колешка, горе-долу добро распоредена, но како седи или кога оди целата е згужвана, скифлена, подгрбавена како цела ноќ некој да ја ........малтретирал.

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Александра on Сре Апр 28 2010, 21:41

од утре јадам само помфрит, пица и чоколадо.
ако ме сака и така, значи навистина ме сака

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by trpe on Сре Апр 28 2010, 22:41


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Александра on Сре Јун 09 2010, 13:29

не сакам слаби луѓе без апетит.

прво, ти ќе им подготвиш нешто со ќеф vredna , а тие малку ќе начнат колку за атер и мрм-мрм бројат калории, стенкала едни, па ќе ги молиш и убедуваш пффф... kamsik

не знаат да уживаат во ништо освен да гледаат колку ги нема во огледалото.

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by the nurse on Чет Јун 10 2010, 10:53

Немој така,јас уживам да готвам и да јадам,а пак сум слаба.Но,никогаш тоа не ми било некоја предност во животот.Дури полошо,тотално без врска те сметаат за недостижна...

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Александра on Чет Јун 10 2010, 14:33

guska не им се долги рацете како мене backa

те сметаат за недостижна оти сметаат дека твојата хот линија е резултат на самодисциплина и цврст карактер, дека си женска со интегритет а не како нив trepka

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Кидман on Чет Јун 10 2010, 14:46

и како ние

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Александра on Чет Јун 10 2010, 15:52

lol! guska

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by the nurse on Чет Јун 10 2010, 17:40

Ne mislev nisto loso,samo ako si slab ne znaci i deka sekojpat si hot.Prasajte gi mazite!

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by zbunet on Чет Јун 10 2010, 20:01

Abe zensko samo neka e, po moznost zivo

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by fragola on Саб Aвг 07 2010, 13:22

So udiranje na glavata vo dzid se trosat 150 kalorii na cas.

fragola


Вратете се на почетокот Go down

Од утре сум на диета

Пишување by trpe on Нед Окт 03 2010, 14:58


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by trpe on Пет Окт 15 2010, 14:13

Колку сте постари толку потешко ќе ослабите. Тоа е затоа што вашето тело и мастите цврсто се спријателиле.

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Кидман on Пет Окт 15 2010, 14:14


Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by trpe on Пет Окт 15 2010, 14:19

Што плачеш ма ти? Па ти не си стара Или тоа однапред за кога ќе остариш?

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by the nurse on Пет Окт 15 2010, 16:02

А јас што не можам да се здебелам,мислите лесно ми е? smesko

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Кидман on Пет Окт 15 2010, 16:15

hot nurse напиша:А јас што не можам да се здебелам,мислите лесно ми е?

mislime lesno ti e, da

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Кидман on Пет Окт 15 2010, 16:15

trpe напиша:Што плачеш ма ти? Па ти не си стара Или тоа однапред за кога ќе остариш?

дете, шо пиеш?

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by zbunet on Пет Окт 15 2010, 19:34

Ја си сакам и дебели и слаби, све си јадам

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ЗУМБА

Пишување by trpe on Пет Окт 22 2010, 14:54

Колешките се договараат и се запишуваат да вежбаат зумба! А ја глуп не сум знаел до сега што е тоа, па си ќутам и се смешкам, као она знам, па барав по интернет да видам што е тоа. Само се мислам сега дали да ги дружамtrpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Александра on Пон Окт 25 2010, 14:27

ова е за моите слабодушни друшки hehe


за мене trepka

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by zbunet on Пет Окт 29 2010, 13:47

Еве ви диетален предлог


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Шо праиме со диетиве...уф...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот