ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Страна 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Кидман on Сре Aвг 24 2011, 18:37

- Се плаши од разголувања
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Дали имате мачка?

Пишување by trpe on Вто Ное 01 2011, 12:02

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Александра on Чет Ное 03 2011, 00:31

ista kako mojata macka
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe on Саб Ное 26 2011, 15:21

Како се вика инвалид на јапонски?

- Исчанчен
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by zbunet on Саб Ное 26 2011, 16:28

smeenje
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe on Пон Ное 28 2011, 11:30

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe on Вто Ное 29 2011, 13:09

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe on Чет Дек 01 2011, 14:21

Како се вика женска мастурбација според Кама Сутра?
- Сама Кутра.
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe on Чет Дек 01 2011, 14:49

Што се добива кога ќе полиеш полицаец со жешко кафе?
- Добар ќотек.
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe on Вто Јан 31 2012, 14:53

Се сеќавате кога бевме мали, постојано решававме ребуси. Е ова е ребус со комбинација од англиски и македонски

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe on Вто Фед 07 2012, 11:39

Како се вика „Априлилииии“ на хрватски?

- Травањањањањањ
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe on Пон Фед 13 2012, 12:49

Дали знаете која жена добива најмногу ружи за 8-ми март?
....
....
....
....
....
....
....
....
....
Онаа што ќе умре на 7-ми март!!!
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by keti on Пет Мар 30 2012, 13:38

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот