ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Страна 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse on Пон Ное 08 2010, 16:28

Мајка kez

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe on Пон Ное 08 2010, 16:30


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe on Пет Ное 12 2010, 21:11

Што е тоа зелено, и со притискање на копче станува црвено?

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse on Пет Ное 12 2010, 23:20

Сијаличка kez

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe on Саб Ное 13 2010, 15:14

А што фали да биде жаба во миксер

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse on Саб Ное 13 2010, 15:37

Бљак! iznenadУбиец на жаби!

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe on Саб Ное 13 2010, 15:58


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by trpe on Вто Ное 16 2010, 15:47

Што е тоа: Многу, многу е лесно, ама не можеш да го подигнеш?

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse on Сре Ное 17 2010, 00:37

Магла kez

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Александра on Чет Дек 02 2010, 11:26

пет жаби клечеле на еден трупец.
четири решиле да скокнат од трупецот.
колку жаби останале на трупецот?

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse on Чет Дек 02 2010, 11:41

Пет kez

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Александра on Чет Дек 02 2010, 11:50

bravo
да решиш и да сториш се две различни работи kez

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by zbunet on Пет Дек 03 2010, 16:06


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Кидман on Саб Дек 04 2010, 21:51

Кај му е сликчето на Трпе???

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by keti on Нед Дек 05 2010, 12:45

Трпе сега кој знае со какво сликиче ќе не изненади... trepka

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by zbunet on Нед Дек 05 2010, 20:47

Зошто жена над 50 год. не игра жмурки? smesko

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse on Нед Дек 05 2010, 20:52

Не знам...кажи зошто?Епа, се јас ги одговарам прашањата kez

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by zbunet on Нед Дек 05 2010, 20:53

Оти никој нема да ја бара kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse on Нед Дек 05 2010, 20:57

Си можел и 40 да пишеш kez

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by zbunet on Нед Дек 05 2010, 20:58

Сеуште играм жмурки со таква kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse on Нед Дек 05 2010, 21:03

Да,бе! Јас дека не играм, па не ми текнува kez

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by zbunet on Нед Дек 05 2010, 21:04

Ааа, сеуште играте со ластикот kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Кидман on Нед Дек 05 2010, 21:06

zbunet напиша:Ааа, сеуште играте со ластикот

да де, кога ќе ви стане лабав, па треба да го смениме

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by the nurse on Нед Дек 05 2010, 21:07

Не мењам ластик kez

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Кидман on Нед Дек 05 2010, 21:10

фрлаш тренерки?

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот