ФОБИИ

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse on Саб Јун 19 2010, 22:50

Baras crvenkapa?
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Саб Јун 19 2010, 22:59

Abe crvenkapa imala mnogu sestri bliznacki i ne znam od kade prvo da pocnam
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Саб Јун 19 2010, 23:06

Ако сакам да задржам пријателство, она иде со лифт ,а ја по скали.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse on Саб Јун 19 2010, 23:07

,
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Саб Јун 19 2010, 23:09

Несигурни се лифтовите
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse on Саб Јун 19 2010, 23:14

Тоа го има само на филмови.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Саб Јун 19 2010, 23:39

Филмовите помагаат
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse on Саб Јун 19 2010, 23:44

Ух...дааа...
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Саб Јун 19 2010, 23:51

Gledav eden klip kako cimerkata mu go izede sendvicot od frizider i on koa dojde mnogu se naluti koga otkri i ja kazni vrz kujnskata masa. Eee, do kaj dojde rabotava, netolerancija za eden sendvic.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse on Саб Јун 19 2010, 23:56

Ako i e ,i trebalo da ja kazni!Zasluzila!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Нед Јун 20 2010, 00:15

Losata taa
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Нед Јун 20 2010, 22:25

Имам страв дека ако станам искрен ќе станам досаден.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Сре Јун 30 2010, 12:38

Имам фобија дека погрешно ќе бидам разбран иако погрешно размислувам.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse on Сре Јун 30 2010, 12:42

Премногу размислуваш.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Сре Јун 30 2010, 12:49

Велат рипни па речи Оп ! А ја само викам Оп ! И они гледаат кон далечина претпоствувајќи до каде ќе рипнам. А ја си седам зад нив и се кезам „ Се заебавам бе “ Ама изгледа е шега на која само јас се смеам.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse on Сре Јун 30 2010, 12:52

Со тоа и ќе си останеш.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Сре Јун 30 2010, 12:53

Имам страв дека нема да го добијам тоа што го посакувам. А најчесто не го добивам и никако да се навикнам.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse on Сре Јун 30 2010, 13:17

Ти не се плашиш.само глумиш.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by Тото on Сре Јун 30 2010, 17:21

pile
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Чет Jул 08 2010, 00:55

Немам страв ако заминам од овој свет целосно и наеднаш, имам страв да не одам дел по дел и полека.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse on Чет Jул 08 2010, 11:24

zbunet напиша:Немам страв ако заминам од овој свет целосно и наеднаш, имам страв да не одам дел по дел и полека.
Имаш право,такви работи постојано гледам и нема ништо пострашно од тоа. guska
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Саб Jул 17 2010, 16:17

Цел живот се плашев да не бидам овој кој сум сега и сега веќе немам од што да се плашам.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse on Саб Jул 17 2010, 19:42

Ти се жалиш,извини ама мене ова ме paga smea backa
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by Александра on Нед Jул 18 2010, 11:50

sega vo momentot ili opsto? strav
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Нед Jул 18 2010, 17:06

[quote="Кидман"]
аутофобија - страв да се биде сам ( и вика друштво кога е во вц )
авиофобија - страв од летање ( оти е малер и тогаш баш ќе падне )
андрофобија - страв од мажи ( балкан бој, смрди на зној )
арсонфобија - страв од оган ( кој си игра со оган ќе моча у кревет )
хомофобија - страв од хомосексуалци (и евентуално нивно влијание)
клаустрофобија - страв од затворен простор ( директор кога го мкнат со лисици)
агорофобија - страв од отворен простор ( стечаец )
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот