ФОБИИ

Страна 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by Кидман on Нед Jул 18 2010, 17:11

денес дефинитивно не ти фали инспирација
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by Тото on Вто Jул 20 2010, 12:18

Дека и летово нема да ја пуштат со мене на одмор lut vudu
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by fragola on Пон Jул 26 2010, 21:17

...deka stanuvam ona od sto se plasev.
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Сре Aвг 04 2010, 23:49

Дека многу арно не е на арно. На пример дека од ќев се ствара и мев
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse on Пет Aвг 06 2010, 23:40

Дека пак изгледа ќе одам сама со децава на ,, одмор,, ajkula
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by fragola on Саб Aвг 07 2010, 12:44

Se plasam vistinski da se zapoznaam sebesi, zasto ona sto ke go doznaam moze da bide strasno i uzasno.
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by keti on Саб Aвг 07 2010, 13:10

Мислам дека повеќе немам страв од ништо...Станав бесчувствителна на се' она што се случува околу мене...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by Кидман on Саб Aвг 07 2010, 16:28

fragola напиша:Se plasam vistinski da se zapoznaam sebesi, zasto ona sto ke go doznaam moze da bide strasno i uzasno.

како да не...
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by Кидман on Саб Aвг 07 2010, 16:29

keti напиша:Мислам дека повеќе немам страв од ништо...Станав бесчувствителна на се' она што се случува околу мене...


како да не...
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by Тото on Саб Aвг 07 2010, 16:30

paga smea
се согласувам со Кидман guska
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Саб Aвг 07 2010, 22:22

Лузерофобија значи да плашиш од сам себе.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse on Саб Aвг 07 2010, 23:14

paga smea Ууу,јбг па нема лек за таква!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Вто Aвг 24 2010, 13:17

Зошто-рече-така-глупчо-еден фобија е филмска фобија од стари филмови коа си ги враќаш
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by Александра on Вто Aвг 24 2010, 13:32

имам фобија од сончев ден и ведро небо.
секој момент може да удри гром. affraid
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Вто Aвг 24 2010, 13:35

Најчесто секој ден е нов ден кој е ист како вчерашниот.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by Александра on Вто Aвг 24 2010, 14:55

некој има фобија од монотонија?
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by trpe on Саб Сеп 18 2010, 22:55

Се плашам само од две работи:
Се’ и сешто!
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Вто Окт 05 2010, 12:14

Имам фобија од жена и морам да ја натиснам за да ја потиснам фобијата


Последната промена е направена од zbunet на Вто Окт 05 2010, 12:23. Мислењето е променето 2 пати.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse on Вто Окт 05 2010, 12:20

Само така а?
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Вто Окт 05 2010, 12:33

Е нема друг начин, сум пробал и со разговор, ама не иде
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse on Вто Окт 05 2010, 12:36

Добро, и после си излечен
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Вто Окт 05 2010, 12:52

Nema traen lek. Za brzo vreme postapkata mora da se povtori inace ke se tresam od strav pale
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by the nurse on Вто Окт 05 2010, 14:59

Лекот кој премногу се употребува,многу лесно може да стане дрога(се навлекуваш на него).И после што праиме? pale П.С.Д-р Хаус(познат љубител на лекови и жени )прашува еден пациент:-Наркоман си?Не!-се уплаши овој.Зошто не ,јас сум!-признава д-рот.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Вто Окт 05 2010, 15:03За да не стане зависник од жени, мажот мора едната да ја направи многу.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by Александра on Пет Окт 08 2010, 22:25

некои жени се плашат дека ќе го исплашат ако ги покажат своите вистински бои
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот