ФОБИИ

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Кој е вашиот најголем страв и .........?

Пишување by ?????? on Пон Окт 05 2009, 12:50

Некои се плашат од пајаци-инсекти(човекот-пајак не знам дали е во нивна категорија ),некои од височини,некои од болести,некои од смртта....
А,кој е вашиот најголем страв и што мислите зошто е присутен кај вас?

Park My Boat

Powered by: MySpace Games

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Пон Окт 05 2009, 14:44

Da ne mi se digne.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Вто Окт 06 2009, 12:29

Pa ubavo e dodeka jades luto, ama posle posledicite se strasni.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by ?????? on Чет Окт 08 2009, 00:53

се плашам од неуспех ---дефинитивно мој најголем страФ

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Пет Окт 09 2009, 19:10

Од страв многу се посрале
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by ?????? on Саб Окт 10 2009, 02:16

Се плашам од глувци

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Саб Окт 10 2009, 15:24

Од Викинзи
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by Александра on Саб Окт 10 2009, 23:07

од привиденија :дух:
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Нед Окт 11 2009, 01:43

od utre
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by fragola on Пон Окт 12 2009, 13:24

od ajkuli
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Вто Окт 13 2009, 14:30

Da zabelezi sto i mislam
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by ?????? on Пет Окт 16 2009, 17:35


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by ?????? on Пон Окт 26 2009, 19:07

сакаш искрено, ама стварно, без заебанција
- дека ќе умрам во сообраќајна несреќа

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by Александра on Пон Окт 26 2009, 22:11

дека ќе си ја заборавам лозинката :тажен:
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by ?????? on Сре Окт 28 2009, 01:03

АЈДЕ СИТЕ ДЕЦА В КРЕВЕТ!!!!!

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Сре Окт 28 2009, 01:11

...otidov jas
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by fragola on Сре Окт 28 2009, 19:19

Najgolemite stravovi mozebi se potisnati vo podsvesta i se prikazuvaat vo nasite sonista,povtorno vo nekoj isprevrten oblik...Epa jas postojano sonuvam kucinja a sto saka "pisatelot" ili podsvesta da mi kaze so toa,nemam poim... Makar sto kucinjata vikaat bile simbol na prijatelstvo ama ova e vekje za vo tema Sonovnik...
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Чет Окт 29 2009, 21:23

Sonuvam kako me brka nekoj, ama ne mozam, da se svrtam od strav ...mi se cini deka...
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by fragola on Сре Дек 16 2009, 18:47

Da ne umram nedoiskazana.
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Сре Дек 16 2009, 20:40

Da pustam gulab na sloboda koga imam stomacni problemi
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by ?????? on Сре Дек 16 2009, 22:28

zbunet напиша:Da pustam gulab na sloboda koga imam stomacni problemi

Заебана работа, оти гулабот може да стигне до погрешен нос...

Јас се плашам од луѓе.

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Сре Дек 16 2009, 22:33

I mene togas ne mi mirisa na dobro
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by ?????? on Чет Јан 14 2010, 23:19

Ова ќе биде ноќ на грижи
Господе...се' повеќе ги има...

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by Кидман on Нед Јан 17 2010, 18:45

уф, ми е страв да влезам да се бањам - многу ми студи
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by zbunet on Нед Јан 17 2010, 20:52

Sigurno bi se isplasil od vakvo nesto i nema sansi da i otvoram

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ФОБИИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот