Тетоважи

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Тетоважи

Пишување by trpe on Чет Јан 14 2010, 16:37

Дали имате тетоважа,ако имате кажете ни нешто во врска со тоа, а ако немате дали би сакале да имате?


avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by Александра on Пет Јан 15 2010, 00:01

се мислам дали ова ќе ми стои

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by zbunet on Пет Јан 15 2010, 00:14

A koa ke se zdebeli, pa koa ke procveta ruzata...
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by Александра on Пет Јан 15 2010, 00:40

поголема ружа ама и поголем трн
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by trpe on Пет Јан 22 2010, 15:56

Јас сакам вака да се истетовитам, па да видам дали ќе ме прими дома, дали навистина ме сака

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by trpe on Вто Јан 26 2010, 22:00

Овде само јас се тетовирам

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by trpe on Сре Мар 24 2010, 13:53

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by Александра on Сре Мар 24 2010, 17:19

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by trpe on Чет Мај 27 2010, 16:17

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by trpe on Сре Јун 09 2010, 11:43

Подарок за 5-ти роденденavatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by zbunet on Пет Jул 02 2010, 14:56

Ќе го истетовирам нејзиното име на градите, па ќе види она
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by trpe on Пет Jул 02 2010, 14:58

Веројатно ваква фаца ќе направи од изненадување
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by zbunet on Пет Jул 02 2010, 15:05

Ама бар нема да ми досаѓа едно извесно време дека ми шара гзот
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by trpe on Пон Jул 05 2010, 13:05

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by the nurse on Вто Jул 06 2010, 00:35

Nekojpat e mnogu zgodno koga toj i,,toj,, ili taa i,,taa,, imaat isti iminja.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by Кидман on Вто Jул 06 2010, 15:01

Ова е вистинска случка
Имаше еден тип женска, се викаше Слаѓана, многу ја сакаше и си го истетовира нејзиното име на градите.
Арно ама, заврши љубовта и по некое време, таа се фати со другар му и дури и се омажи за него.
И шо да прави сега овој...
си допиша на тетоважата - Слаѓана и Тони
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by trpe on Вто Jул 06 2010, 15:34

Мало појаснување, Тони е другарот, т.е. мажот на Слаѓана
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by trpe on Вто Jул 06 2010, 15:38

Тоа би му дошло како и двајцата да ги сакал
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by Кидман on Вто Jул 06 2010, 17:20

trpe напиша:Мало појаснување, Тони е другарот, т.е. мажот на Слаѓана

да бе Трпе...
јас сум плавуша или ти?
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by trpe on Пон Окт 04 2010, 09:27

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by the nurse on Чет Дек 09 2010, 11:33

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by trpe on Чет Мај 05 2011, 09:07

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by the nurse on Вто Мај 10 2011, 10:29

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by zbunet on Вто Мај 10 2011, 12:18

bljak zbunet
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by trpe on Вто Мај 24 2011, 10:15avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Тетоважи

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот