ИМАШ КОМЕНТАР???

Страна 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Пон Aвг 09 2010, 19:41

За мене не им треба микрочип. Лесно е било кој да ме најде
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Нед Aвг 15 2010, 00:34

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Саб Aвг 21 2010, 16:13

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by the nurse on Саб Aвг 21 2010, 16:27

paga smea Познато ми е ова,кога беше малото негде 2-3 год.цело пакување од овие ми ги отворил и едно по друго ги залепил на тепих,Правел пат,рече да си ги вози количките.А денес пошто сеуште нон-стоп нешто сече,лепи,црта,ваја,уметник чоекот...Да го види ова одма ќе ни направи папучи на сите! flower
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Александра on Нед Aвг 22 2010, 10:53

зошто се ежам кога ќе ја видам сликава кога тоа се само мачки??
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Нед Aвг 22 2010, 11:49

Mislam deka toa e edinstvenata korist koja moze da im ja pruzime na zivotnite
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Тото on Чет Aвг 26 2010, 13:36

bam Ух! Ах! Ауч! Оуч!... Тресс! Шљаас! Пљуус!! ...
Болен ум тој што го конструирал паркот. Уште поболни тие што се обидуваат. lol!
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Пон Aвг 30 2010, 17:39


Ем се мочаш, ем се миеш
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by the nurse on Пон Aвг 30 2010, 18:00

Ако , за мажи, така треба kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман on Пон Aвг 30 2010, 18:01

... ем штедиш вода
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Пон Aвг 30 2010, 21:18

Abe masko e eftino za odrzavanje
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by the nurse on Пон Aвг 30 2010, 22:39

Точно,ја тоа стално им го зборам на оние што имаат женски децаkez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Пон Aвг 30 2010, 23:27

Pa koa sakaat da se gnjavat, namesto nabrzinka da go napraat ko so pisuva u "Tao ljubavi "
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by the nurse on Вто Aвг 31 2010, 00:03

Според мои познавања,машките деца се правеле баш кога мајката е во средина на овулација,а женските некој ден пред и по,а тоа за брзо или бавно стварно не знам.Можеби кога е бавно има време женската киселина да ги уништи оние најбрзите,машките...војници smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by the nurse on Пет Сеп 03 2010, 10:13

Ух,шокирана сум.Не е криво детето,КАДЕ СЕ И ШТО ПРАВАТ РОДИТЕЛИТЕ???(не го снимале они ваљда!?) lut
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Пет Сеп 03 2010, 11:36

Go napravile dvocevce
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како се чистат прозорците во Дубаи

Пишување by alisa on Саб Сеп 04 2010, 00:54

avatar
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Саб Сеп 04 2010, 13:27

Чист воздух
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by keti on Саб Сеп 04 2010, 13:41

Ова видео за чистење на прозорци на високи објекти во Дубаи треба да биде поука за архитектите, за да внимаваат во иднина какви објекти ќе проектираат...
Се измачија луѓето со цревата со вода, а уште колку работа ги чека... paga smea
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by keti on Саб Сеп 04 2010, 13:42

Виреото ти е полн погодок Алиса...или Клементина
п.с. Се прашувам кое е вистинското име?... backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Саб Сеп 04 2010, 13:53

Алиса во земјата на мекиците
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by keti on Саб Сеп 04 2010, 13:58

И јас така мислев..ама пак да си прашам...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Пон Сеп 06 2010, 08:41

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Пон Сеп 06 2010, 10:46

Ау !
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Пон Сеп 06 2010, 21:48

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот