ИМАШ КОМЕНТАР???

Страна 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Тото on Нед Мар 21 2010, 16:17

Значи јас само побетер можам да станам
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Чет Апр 01 2010, 21:39

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Александра on Пет Мај 14 2010, 21:08

кога сум лута имам сто коментари
кога сум среќна - ниту еден
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Александра on Пет Мај 14 2010, 21:17

more jas sum bila off-topik ...
pardoniram se

Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Чет Мај 20 2010, 16:00

dalas2no напиша:more jas sum bila off-topik ...
pardoniram seСтвара оптичка илузија (може мисли дека е магионичар)
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Чет Мај 20 2010, 17:07

Како почнуваше песната „Криво је море“

Погледај у моје очииии.....

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Вто Мај 25 2010, 20:08

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by the nurse on Вто Мај 25 2010, 20:21

Е ,да ова скоро го гледав.Баш е добро!Не изгледа наместено:
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Пет Мај 28 2010, 16:01

Што се случува кога ќе заспие чуварот?


trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Тото on Пет Мај 28 2010, 23:06

Секојпат ми се сомнителни уштирканите типови што само седат во некоја бон-тонска поза и се смешкаат и од нив ни лаф ни пиљаф
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Пет Jул 02 2010, 13:04

Музеите се тивки, а никој не може да одолее на тишина, а да не заспие
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман on Саб Jул 03 2010, 20:14му дошло де.... зорт...
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Саб Jул 03 2010, 20:38

Epa koa se mu se natrtila
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Смајли на небото

Пишување by trpe on Вто Jул 06 2010, 17:05Непознат фотограф објавил фотографија од сонце во моментот кога пред него се наоѓал облак, креирајќи “смајли” на небото.


За фотографијата не се знае многу, а поставена е на веб страната Reddit.com пред неколку дена, па после тоа почнала да кружи по блоговите и другите сајтови. Не е јасно дали фотката е направена во зора или во самрак.


trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман on Вто Jул 06 2010, 17:22

ај да видам ова нека се направи
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by the nurse on Вто Jул 06 2010, 17:28

Тоа е знак,уште не сака дедо Боже,ако сме лоши деца
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by keti on Вто Jул 06 2010, 22:51

trpe напиша:

Непознат фотограф објавил фотографија од сонце во моментот кога пред него се наоѓал облак, креирајќи “смајли” на небото.


За фотографијата не се знае многу, а поставена е на веб страната Reddit.com пред неколку дена, па после тоа почнала да кружи по блоговите и другите сајтови. Не е јасно дали фотката е направена во зора или во самрак.
Пак ли имаме посета од вонземјани???
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by the nurse on Сре Jул 07 2010, 21:10

Keti,srce fala ti koleskite se odusevija! flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман on Чет Jул 08 2010, 00:11

hahahahha, bravo, jako e
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Пон Jул 12 2010, 19:49

И јас сакам да работам како телохранител
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by alisa on Саб Jул 17 2010, 18:08

Уф, ама имаат јак смисол за хумор, просто да не може човек да се сопре од смеење
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Пон Jул 19 2010, 17:12

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by keti on Пет Jул 23 2010, 18:58

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by alisa on Саб Jул 31 2010, 11:58

Слатко!!!
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by keti on Пон Aвг 09 2010, 19:21

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот