ИМАШ КОМЕНТАР???

Страна 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Пон Фед 08 2010, 14:31

Тоа златото држи ладно, а ако треба подолго време да седи, може и да настине
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман on Пон Фед 08 2010, 14:40

А ти знаеш дека во Стариот Рим, во јавните тоалети, имало робови чија задача била, да седнуваат една минута пред благородникот, за да му го стоплат седиштето?

А ние се жалиме од нашиве политичари...
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Пон Фед 08 2010, 14:49

Е ај сега кажи ти, па да им текне, сигурно ќе побараат, ама не знам колкава плата ќе дадат, и зависи колку ќе биде ангажиран во текот на денот, можеби ќе плаќаат на процент
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман on Пон Фед 08 2010, 14:52

Кажи ама а? Супер идеја за нови вработувања на партиски војничиња
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Пон Фед 08 2010, 21:13

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Сре Фед 10 2010, 02:52

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман on Сре Фед 10 2010, 10:13

како да не...
јас не сум женски сероња
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Александра on Сре Фед 10 2010, 11:03

Кај мене е погодено од А до Ш!
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Сре Фед 10 2010, 18:31

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман on Сре Фед 10 2010, 19:00

хихихи...,. мулти практик
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Вто Фед 16 2010, 15:35

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Саб Фед 20 2010, 14:52

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Пон Фед 22 2010, 00:31

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Пон Фед 22 2010, 17:25

А да се обидам и јас?

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман on Пон Фед 22 2010, 22:48

аааааааааааа....... бубачкаааа......
Трпе, те лази една бубачкааааааааа.........
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Александра on Сре Фед 24 2010, 00:05

замисли, за по дома имаш една од оние двете „јагули“ и наместо да зачисти и да зготви, по цел ден ти се чекне и фаќа пози и чека медал и овации

Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Тото on Чет Фед 25 2010, 02:39

Абе овој вчера го видов кај нас пред зграда пак вака исто накурчен. Полицајците беа на пауза во Житолукс на крофни.
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Тото on Чет Фед 25 2010, 02:42

Грешка.

Во Вегера биле.
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Саб Фед 27 2010, 20:37

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Александра on Саб Фед 27 2010, 22:01

Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Нед Мар 07 2010, 03:08

Охохо, Шизика?


trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Нед Мар 07 2010, 19:22

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман on Пет Мар 12 2010, 16:52

КАЖАА НА РОЗОВ БУМБАР НА СИТЕЛ, ДЕКА ОВА БИЛА СЛЕДНАТА ЗАБРАНА КОЈА ЈА СПРЕМАЛА ВЛАДАТА ЗА СВОИТЕ ГРАЃАНИ.
САМО УШТЕ РАЗМИСЛУВАЛЕ КОЛКУ ДА БИДЕ КАЗНАТА


Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Пет Мар 12 2010, 16:57

Crnec ke seta i ke odreduva kazna za sekoja poedinacno
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Сре Мар 17 2010, 18:48

Иван сметал дека е паметен и ја замолил учителката да го префрли директно во гимназија, а оваа рекла дека треба да помине на тест кај директорот.
Директорот: Ајде Иван да видиме, 3×4?
Иван: 12
Директорот: 6×6
Иван:36
Директорот: главен град на Јапонија?
Иван: Токио
Тестот продолжил и по половина час Иван не згрешил, на крајот
директорот е задоволен, но учителката сака да го праша нешто Иван.

Учителката: Добро Иване, кравата ги има четири, а јас ги имам две, што е тоа?
Иван: Нозе учителке.
Учителката: Точно. Што има во твоите панталони а во моите го нема?
Директорот е изненаден од ова прашање.
Иван: Џебови учителке
Учителката: Точно. Каде жените имаат највиткани влакна?
Директорот на ова прашање се подготвува да интервенира, но Иван одговара.
- Па во Африка учителке.
Учителката: што е меко а во рацете на жената станува тврдо?
Директорот ги кокорил очите ама Иван одговорил:
- Лакот за нокти учителке.
Учителката: Што е тоа што мажите и жените го имаат на средината од
нозете.
Иван: Колена учителке.
Учителката: Што кај мажените жени е пошироко отколку кај немажените ?
Директорот после ова прашање неможе да им поверува на своите уши, но Иван одговорил:
- Креветот учителке.
Учителката: Кој дел од моето тело е често највлажен?
Иван: Вашиот јазик учителке
Учителката: Кој збор почнува на буквата п, а означува нешто што може да биде влажно или суво и што мажите сакаат да го гледаат?
Иван: Пат
Директорот без здив целиот жива вода од пот, го прекинува тестирањето и вели: Нема да те пратам во гимназија туку дитектно на факултет! Дури и
јас би одговорил погрешно на сите овие прашања.

Наравоучение: Човек со годините станува ПЕРВЕРЗЕН!
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот