ИМАШ КОМЕНТАР???

Страна 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Чет Ное 11 2010, 16:00

Кај нас на работа во WC-то пишува :

Оној што ќе ја украде сијалицата, да даде господ децата се` кецови од школо да му носат и колата да му зариба
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Пет Ное 26 2010, 16:53

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Тото on Нед Ное 28 2010, 12:56

Газдата е сигурно плукнат кутрето. kez
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Сре Дек 01 2010, 19:17

Iskren podarok za sefot

kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by the nurse on Сре Дек 01 2010, 19:43

Ова како за женско ќе да е...Накитено,за бесење со стил affraid
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Пет Дек 10 2010, 21:16avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by the nurse on Пет Дек 10 2010, 21:29

Ова ме потсети на една анегдота со папагал од серијата ,,Поаро,,

Имаше Поаро еден умен папагал,а асистентот негов Хејстингс го чепкаше пилето преку решетки.Поаро на тоа кажа:
-Те молам остави го на мира тоа суштество,едвај го научив да зборува правилно!
-Само сакав да го погалам!?-се буни овој.
-Му зборував на папагалот!-завршува Поаро. kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by alisa on Вто Дек 14 2010, 12:34

Несекојдневен настан се случи во Египетското летувалиште Шарм Ел Шеик откако ајкула нападнала четворица туристи и им нанела сериозни повреди од кои една жена и умрела.

Еден пијан србин скокнал од една карпа и паднал директно врз ајкулата. И оваа умрела...

Министерството за туризам му дало благодарница и признание за храброста како и награда во следните 10 години бесплатно да летува во овој познат Египетски град.

Драган, чие презиме не се објавува веднаш по овој херојски настан бил префрлен дуректно во болница, поточно на клиниката за токсиколигија каде почнало чистењето од алкохолот.

Што навистина се случило:


Драган со пријателите се враќале накај хотелот и сите биле пијани, тој најмногу. Во еден момент без никакво предупредување тој се залетал од една карпа и скокнал право во морето. Од водата извикувал на пријателите дека паднал на нешто тврдо, а дури отпосле дознале дека тоа тврдо била токму ајкулата.
avatar
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Вто Дек 14 2010, 12:42

Znaci alkoholot ima i korisni dejstva kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Чет Дек 16 2010, 14:09

Јапонците се мајстори за иновација.

Компанијата SEGA ни презентираше компилација на игри со мотото "Играјте со помош на мочање!".

Во уриналите има ставено сензор, кој мери колку брзо и прецизно мочате. Со тие параметри (брзина и прецизност), можете да играте неколку игри:

-чистење графити (со вашата мочка)

-подигнување на здолништа на девојки (со вашата мочка)

-"букаке" игра, во која се "гаѓате" во лице со други натпреварувачи - со млеко


avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Пет Дек 17 2010, 15:35

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Пет Дек 17 2010, 16:12

affraid affraid affraid
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Саб Дек 18 2010, 13:55

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Александра on Пон Дек 20 2010, 20:49

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Кидман on Вто Дек 21 2010, 14:10

о мој боже... о мој боже.... pale
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Пет Дек 24 2010, 14:29

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Зголемување на градите со „Цицкотрес“

Пишување by trpe on Пет Дек 31 2010, 13:39

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Чет Јан 13 2011, 02:56

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by the nurse on Чет Јан 13 2011, 16:14People in Wal-Mart


avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Чет Јан 13 2011, 16:51

Која троши на цигари нема да има фигура и фризура и нема да има шФалер. kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Забава во Русија

Пишување by trpe on Пет Јан 14 2011, 15:24

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Детски избори за убавина?!!!

Пишување by trpe on Вто Јан 18 2011, 16:59

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by the nurse on Вто Јан 18 2011, 20:40

Господе боже! affraid
А мајката да се потруди околу себе!?На пример да ослабне,да си го излечи тоа, од што и е затнат носот(алергија,назофарингитис,синузитис...)Онака, чисто медицински коментирав.Можеби има уште нешто,но не сакам пак да го гледам.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by zbunet on Саб Јан 29 2011, 20:31

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by trpe on Сре Фед 02 2011, 16:33

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ИМАШ КОМЕНТАР???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот